אדר מאת שרון צוהר לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

ספר שלא רוצים שייגמר…

אדר הוא קצין משוחרר שחווה תקרית איומה בצבא, איבד חברים וסובל מפוסט טראומה. הוא אינו מוצא את מקומו לאחר השחרור ועונה למודעת דרושים לעבודה על אניית קרוזים. זה המקום המושלם לברוח. הבריחה שלו כוללת מקומות אקזוטיים, שלל בחורות שנופלות לרגליו והרפתקאות שכל בחור היה מוכן להתחלף איתו. במדיו ובתפקידו הוא קוטל קנים. המצב מתדרדר עד שהוא אינו יכול אפילו לזכור את שמות הבנות שחולפות במיטתו. הכול משתנה כשגל עולה להפלגה. היא שוברת לו את החוקים שהוא קבע, נכנסת מתחת לעורו ומשנה את התמונה.

על הדמויות

גל היא בחורה מוכשרת, יפה ורגישה. אירוע מעברה מבריח אותה מהארץ והיא מוצאת את עצמה בניו יורק. שם היא מקווה להיטמע ולהתחיל מחדש. קשה לה לתת אמון וקשה לה להיפתח.

אדר (תעשה לי ילד) הוא זכר אלפא שרמנטי ומשגע. תכונותיו הטובות ואופיו הנחוש יוצרות גבר משגע, צנוע, מוסרי וערכי. אחת הדמויות הטובות ביותר שקראתי בספר. פשוט להתאהב בו.

על הכתיבה

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטן של שתי הדמויות. השפה נהדרת, אין פסיק מיותר. כתיבה מושלמת.

לסיכום

ספר שהלך איתי גם בהפסקות בין הקריאה. דמותו של אדר גדולה מהחיים.
אהבת האדם, הצניעות, הפטריוטיות ואחוות הלוחמים שיצאה מהספר ריגשה אותי מאוד. הקשיים שחוו הדמויות קרעו לי פיסות מהלב. הזדהיתי עם הכאב ואהבתי את עוצמת האהבה.

ספר נהדר.

לרכישת הספר לחצו

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>