אח חורג יקר מאת פנלופי וורד לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'.

אלק היה בן 17 כשעבר לגור עם גרטה. גרטה הייתה הבת החורגת של אביו שנישא שנית. אלק החליט עוד לפני בואו להתעלל בגרטה ולהציק לכל המשפחה. יחסים עכורים וקשים עם אביו לא הוסיפו עידון להתנהגותו. הוא אכן היה מגעיל, ניסה להציק לגרטה ככל יכולתו, אולם במקום התנגדות ומלחמה הוא קיבל רוך, הבנה ובחורת טובת לב. היא הוציאה את העוקץ מהנקמה. לילה אחד הם חצו את הקווים והוא ברח.

10 שנים מאוחר יותר כשנפגשו שנית האדמה רעדה ממשיכה חזקה, מהיסוסים ומאכזבה. אי אפשר להתעלם ממה שקורה בין השניים, אבל החיים כבר המשיכו לכיוונים חדשים. למודי סבל וכאב הם נפרדים בשנית וכל אחד הולך ללקק את פצעיו.
האם אפשר באמת להמשיך? האם אפשר לפגוע ולהישאר בבינוניות כשאש מאכלת את השניים?

על הדמויות

גרטה הייתה חכמה וטובה מדי כדי ליפול ברשתו של אלק. היא הצליחה לשמור על עצמה עד שכבר לא… למרות ההתנגדויות והחומות שעמדו מולה היא יודעת לפרק כל אחד מנשקו. היא יודעת לומר את המילה הנכונה בזמן הנכון. הרגישות שלה מופלאה.
אלק הופך עם הזמן מנער חתיך ומרדן לגבר הורס ורגיש. הוא מנסה להלך בין הטיפות. בין השנאה שמבעבעת בו, בין הנאמנות שלו שחצויה בין אביו ואמו ובין אהבתו ומשיכתו הכל כך מטורפת לגרטה.

לסיכום

ספר טוב שמקבל סוויץ' בעלילה באופן מפתיע. הכאב בו כל כך גדול שקשה להאמין שמתוך כאב גדול יכולה לצמוח אהבה גדולה ושיקום. כנראה צריך לפעמים לרדת שאולה כדי להתרומם ולהעריך את המקום הטוב שמגיעים אליו.

לרכישת הספר לחצו

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>