איך נראית הנשיקה המושלמת לפי 3,000 רווקים ורווקות

1579 0
1579 0

מאת חן נבון

בסוף הסרט הנסיכה הקסומה, ווסלי ובאטרקאפ רוכבים אל השקיעה ומגיעים לשיא עם נשיקה אחת אחרונה. “מאז המצאת הנשיקה, היו רק 5 נשיקות שדורגו הנשיקות הכי מלאות תשוקה, הכי טהורות. הנשיקה הזו השאירה את כולן מאחור”, הקריין מספר. הנשיקה הכי מושלמת זה משהו שרוב האנשים חולמים עליו. זה הסוף לא רק של הנסיכה הקסומה אלא של כל סיפור אהבה מוצלח. אבל אם נחשוב על זה, מה בעצם הופך נשיקה למיוחדת?

אז לכבוד יום הנשיקות הבן לאומי שהתקיים ב-6 ליולי, Match ו- ColourPop, חברות איפור וקוסמטיקה איחדו כוחות כדי לגלות. השתיים סקרו 3,000 רווקים ורווקות לגבי מה הם חושבים שהופך נשיקה לנשיקה האידיאלית. כשניסיתי להגות תשובה משלי לשאלה הזו נזכרתי בסרט נוסף: יומני הנסיכה. שבו אן התאווי אומרת, “כשהנשיקה נכונה הרגל שלך תתרומם מעצמה”. ובזמן שלא ראיתי או חוויתי את התיאוריה הזאת מתגשמת זה מסוג הדברים שקופצים לנו לראש כשאנו חושבים על הנשיקה המושלמת.

אז איזה גורמים משפיעים על הרגע המושלם הזה? תמשיכו לקרא כדי לדעת מה רווקים מאמינים שהופך נשיקה למושלמת.

התפאורה המושלמת לנשיקה

  1. שקיעה- השקיעה דורגה במקום הראשון כתפאורה המושלמת לנשיקה עם 48 אחוז של רווקים

  1. טיול לאור ירח- אור ירח היה במקום השני המכובד עם 46 אחוז.

  1. חוף הים- בזמן שחוף הים יכול להיות מאוד רומנטי הוא הגיע רק למקום השלישי עם 37 אחוז של רווקים שרוצים להתנשק שם.

 

הזמן האידיאלי שהנשיקה צריכה להימשך.

כאשר אתם מנשקים את הבן אדם הלא נכון, רפרוף שפתיים קל יכול להרגיש ארוך מדיי. כשזה מרגיש נכון לעומת זאת, כמה זמן בעצם צריכה להימשך הנשיקה? מסתבר ש- 10 שניות זה מס’ הקסם עם 20 אחוז של רווקים שמסכימים על כך.

מה הורס נשיקה?

אולי זה לא רעיון כזה גרוע לוותר על הבצל על הפיצה למרות הכל. מס’ עצום של רווקים,  כ- 70 אחוז מהם מעידים שריח פה הרס להם נשיקה בעבר.

בלי להציץ!

כאשר נשאלו אם הם עוצמים עיניים בזמן הנשיקה, 75 אחוז של נשים ו- 53 אחוז של גברים אמרו כן.

אם אתם מודאגים שהנשיקה הראשונה שלכם צריכה להיות מושלמת אז אל. 70 אחוז מהנסקרים אמרו שנשיקה ראשונה גרועה לא מפרקת את החבילה. המפתח לנשיקה מעולה הוא שאתם נינוחים, נמשכים לבן הזוג ונהנים. וכמובן ששקיעה לא תזיק אף פעם.

 למקור הכתבה מאתר Bustle

לכתבות נוספות של חן לחצו כאן, לכתבות דומות שיכולות לעניין אתכן לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה