איתנו זה נגמר מאת קולין הובר לא דורג.

מאת מאיה קראוס ברדה

"אולי אהבה היא לא משהו שעושה איתנו את כל הדרך. היא פשוט באה והולכת, גאות ושפל, כמו שאר האנשים בחיים שלנו." 

עלילה ודמויות

לילי בת העשרים ושלוש, גדלה בבית שעל פניו נראה נורמטיבי לחלוטין, אבא שכיהן כראש עיר ובעל עסקים ואמא עקרת בית, אך בין דלת אמותיה, לילי נחשפה לזוועות שעיצבו את דמותה ועתידה. היא בחורה חזקה, לא מתפשרת, אמיצה ורגישה. יש לה את האמת שלה והיא לא חוששת להציג אותה.
לילה אחד היא מוצאת את עצמה על גג בניין גבוה, המקום בו חיפשה לברוח מהמציאות לרגע. באותו הלילה גם רייל ביקש לברוח מהשדים בעברו ולהפתעתו גילה על הגג את לילי.
השעות בהן בילו יחד על הגג ושיתפו זה את זה ב'אמת העירומה' שלהם, קירבו בין השניים והותירו חותם. הם נפרדו בידיעה כי זה יהיה הלילה היחיד בו יבלו יחד, אך לגורל היו תכניות משלו והוא זימן להם מפגשים נוספים.

רייל, בחור אסרטיבי, עקשן ורגיש מתמחה כנוירוכירורג וההצלחה במקצוע הייתה בראש מעייניו. הוא גבר נאה, עשיר ובעיקר מצהיר כי אינו בנוי למערכות יחסים. הוא פיתח חולשה אל לילי עוד מהלילה הראשון בו נפגשו ונפשו לא ידעה מנוח עד שהייתה שלו.
הקשר שנוצר בין לילי ורייל טמן בחובו התמודדות עם העבר הקשה של כל אחד מהם. הסודות שהם שמרו עמוק בבטן איימו לפרוץ ולהכניע את האהבה שהחלה לפרוח. מערכת היחסים שהתהדקה עם הזמן, ראתה עליות ומורדות ושלחה את שניהם לחשבונות נפש.
כשלילי פוגשת במפתיע את אטלס, אהבת נעוריה, הנפש התאומה שלה, המציל שלה, זיכרונות העבר מציפים אותה ומאיימים להטביע את מערכת היחסים עם רייל .

על הספר

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטה של לילי ונע בין העבר להווה. הסופרת בחרה להציג את העבר באמצעות יומן בו כתבה לילי מכתבים ומיענה אותם לאלן דג'נרס, מנחת תוכנית הבידור שכה אהבה.
בכתיבה רגישה וסוחפת, הסופרת סיפרה את סיפור חייה (ראו את דבר הסופרת בסוף הספר). היא שילבה סיפור אהבה אפשרי לצד אהבה כואבת ובלתי אפשרית ואילצה את הקורא להביט באמת העירומה מקרוב.
העלילה סוחפת ובועטת, קשה להניח את הספר מהיד.

בנימה אישית

הספר הצליח לגעת בי בכל נימי נפשי. העבר הקשה של הדמויות, תיאורי האימה והזוועות שהם עברו, לא הניחו לי ימים שלמים. הסופרת גרמה לי להעריץ את הדמויות ואת ההתמודדות שלהן עם המציאות המרה.
ספר חובה!

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>