בארבע ידיים מאת ענבל אלמוזנינו

475 0
475 0

מותחן פסיכולוגי, חושני ומרתק.

מאת מאיה קראוס ברדה

עלילה ודמויות
סמנתה רדפילד היא בחורה צעירה, חריפה, חדורת מטרה, עקשנית ואמיצה, שעובדת כעיתונאית חוקרת במדור הפלילים של עיתון ‘הדיילי בוסטון’. היא גדלה תחת חסותם ואהבתם של דודה רוברט וזוגתו קתרין, מאז שהוריה נעלמו בטיול והוכרזו כנעדרים.
עברה הכואב ניתב את דרכה המקצועית ועל אף משאלתם של רוברט וקתרין, כי תהפוך כמוהם לפרופילאית מקצועית במשטרה, היא רצתה להיות בצד השני של המתרס ולחקור את הפשע כעיתונאית.
גם קשריה הרומנטיים הושפעו מעברה וחרדת הנטישה המרחפת מעליה עוד מילדותה, גורמת לה להותיר את האהבה בצד ולא להיקשר.
עד לרגע בו היא נשלחת כעיתונאית מטעם ‘הדיילי בוסטון’ לניו יורק לסקר את ההתפתחויות בפרשת חטיפתן של נערות. שם היא פוגשת את ג’ייקוב טורס, מנהל מחלקת פשעים חמורים במשטרת ניו יורק,  בחור קשוח, חד, יהיר ושחצן, אך תחת מעטה הקשיחות מתגלה גבר רגיש ודואג.
התשוקה ההרסנית בין סמנתה לג’ייקוב מתפתחת על רקע החקירה המשטרתית. בשעה שמשטרת ניו יורק בפיקודו של צ’יף טורס חוקרת את הפרשה, סמנתה מחליטה לחקור את פרשת החטיפה באופן עצמאי, בכיוון אחר ובכך מעמידה את עצמה בסכנה.

על הכתיבה
הסיפור מסופר מנקודת מבטה של סמנתה, הגיבורה הראשית. הכתיבה קולחת, קצבית, רהוטה ומהודקת. עריכה מצוינת, כמו גם הגהה. (מלבד צמד מילים שחזר על עצמו ולעניות דעתי האישית, לא התאימו למשפטים.)

בנימה אישית
העלילה מסועפת, מתעתעת, מותחת ומרתקת, מלאה בתפניות חדות ומפתיעה בכל פעם מחדש עד לסופה המטלטל. קראתי את הספר ללא הפסקה כלל. עד כדי כך היה מותח. כל החשדות שעלו בראשי הופרכו בכל פעם מחדש, דבר שהוביל אותי לגמוע את המילים חסרת סבלנות להגיע לסוף.
מומלץ!!

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר לחצו כאן. לסקירות נוספות של מאיה לחצו כאןלספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה