בעיקר אותך מאת מיה שרידן לא דורג.

מאת רינת יגל

תתכוננו להתאהב ולהתרגש מחדש.

אלי ננטשה על ידי אמה הגוססת בילדותה והובאה לאביה שמעולם לא הכירה ושלא ידע כלל על קיומה. מאותו הרגע חייה המוגנים עוברים תהפוכות וזעזועים שמובילים אותה להיות חשפנית במועדון לילה מעופש שבו היא מרוויחה פרוטות ונותנת לעצמה שם במה 'קריסטל'.
כקריסטל היא מצליחה לעטות על עצמה מסכה מפני הגברים הברוטלים, השיכורים שמתייחסים לגופה כאל חפץ, כבובה שמספקת את תאוותם.

גבריאל דלטון נחטף בהיותו בן 9. שש שנים הוא הוחזק במרתף חשוך עד שהצליח להערים על שוביו והצליח לברוח. החיים שחלם לחזור אליהם כשהיה בשבי עלו בתוהו, כששנה קודם לכן הוריו נהרגו בתאונת דרכים טראגית. הוא מצליח לשקם את חייו בעזרת אחיו הצעיר וג'ורג' חבר טוב של המשפחה. הוא עובד במחצבה ומפתח את הכשרון שלו לפיסול מאבן והופך לפסל בעל שם עולמי. גבריאל נותר מצולק מהחטיפה בכל הקשור למגע ואינטמיות. כשקלואי סטודנטית לפסיכולוגיה יוצרת עמו קשר לראיין אותו לעבודת התזה שלה על ילדים חטופים שהצליחו לברוח, האינטרקציה שנוצרת ביניהם מובילה את גבריאל למועדון החשפנות של קריסטל.
כשמבטיהם מצטלבים לראשונה גבריאל יודע ומרגיש שקריסטל היא האחת שלו. הוא מציע לה כסף כדי לעזור לו וקריסטל מוכנה באותה עת לעשות הכל בשביל להשיג עוד כסף למחייתה.
אך עד מהרה היא מגלה שגבריאל שונה מכל גבר אחר שהכירה בחייה והיא מרחיקה אותו מעליה כדי לא להיפגע.

מה חשבתי עליו
הספר כתוב מנקודת מבטם של אלי וגבריאל לסירוגין. תחילה נחשפים לכל אחד מהם בנפרד, חייהם ורגשותיהם. עם התקדמות העלילה והמפגש ביניהם נחשף לעומק הקשר שנוצר על הטלטלות שהם חווים, הסודות שכל אחד מהם מתיר וכיצד הם נתמכים זה בזו, מה שהותיר אותי שדודה עד העמוד והמילה האחרונה בספר.

גבריאל באצילותו חושף כל מה שעל ליבו ולא מפחד ממה שהחיים מזמנים לו, לעומת זאת אלי מפחדת לחשוף את עצמה ולכן היא מסתתרת מאחורי שם אחר, איפור ונאטמת במבט מרוחק. כשדרכם של אלי וגבריאל מצטלבים הם עוברים יחד סוג של מסע אל האני העצמי שלהם כדי להרגיש שוב שלמים.

לסיכום
הספר ריתק אותי, התרגשתי לראות איך אהבתם נבנתה מתוך אמון והדדיות ואולי אפילו העצימה אותה.
רוצו לקרוא ספר שהוא חובה! איזה ספר מדהים לסופש חורפי ❤

ציטוט מהספר שאהבתי: "גבריאל לא הניח לעצמו לשכוח מה זאת אהבה, בעוד שאני עשיתי כל שביכולתי כדי לא להיזכר".

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאן, לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>