בעיקר אותך מאת מיה שרידן לא דורג.

מאת אילור צבר – סטולרו

מה קורה כששני אנשים שונים לחלוטין ועם זאת כל כך דומים, נפגשים באופן בלתי שגרתי? האם יכולה לצמוח אהבה?

קריסטל חיה חיים בהם היא נתונה לחסדיהם של גברים נהנתניים, מחוספסים שכל מה שמעניין אותם באישה הוא המראה החיצוני שלה והרצון לבוא על סיפוקם האישי.

לאחר שאמה הגוססת נטשה אותה בבית אביה, אותו מעולם לא הכירה ושלא רצה אותה מלכתחילה, חייה התפתחו במסלול הרסני. כעת היא עובדת במועדון חשפנות, מוכרת את גופה עבור פרוטות כשעל פניה מסכה תמידית וניתוק מוחלט מההווה.

גבריאל עבר מספר טרגדיות בחייו. הוא נחטף בילדותו והיה כלוא במרתף במשך שנות התבגרותו ולבסוף כשנחלץ מהמקום שמחק את תמימותו, הוא גילה שהעולם אינו מקום הוגן והוריו אינם בין החיים. עם הזמן הוא שיקם את חייו, השתדל להתרחק מהמצלמות והעיתונאים שארבו בכל פינה והחל לעבוד במחצבה של חברו של אביו, שהיה לו כאב.

גבריאל לא באמת התגבר על כל הטראומה שנחרטה וצילקה את נפשו. הוא אינו מסוגל שאנשים חודרים למרחב האישי שלו ומרחיק אותם מעליו, אבל מחליט שהוא רוצה לעשות צעד משמעותי. במועדון החשפנות הוא פוגש בקריסטל שנראית לו שונה והוא מאמין שהיא יכולה לעזור לו. קריסטל מתפתה להסכים. היא זקוקה לכל סנט שהיא מרוויחה, אבל גבריאל מעלה בה זכרונות ומציף אותה ברגשות אותם הדחיקה במשך זמן רב ולא בטוח כי היא מסוגלת להתמודד איתם.

האם תצמח כאן אהבה אמיתית או שהחיים שתמיד היו לא הוגנים כלפי השניים, יפריעו גם כאן?

על הספר

הספר מסופר מנקודת מבטם של קריסטל וגבריאל וכתוב בצורה מקסימה ועדינה. תיאורי הסיטואציות שקריסטל הייתה נתונה בהם הצליחו לזעזע אותי ולבי יצא אליה ואל החיים הקשים שעברה. הגברים במועדון רואים בה כחפץ וקישוט בלבד ולא כאדם החכם, הרגיש והשבור שהיא מצליחה להסתיר.

גבריאל, שעבר כך כך הרבה בחייו, הוא דמות אופטימית. הוא רוצה לשנות את חייו ולצאת מהבדידות שגזר על עצמו. כבר ממבט ראשון הוא רואה את קריסטל כאדם שהיא ויודע להעריך אותה כמו שהיא ראויה.

לסיכום

ספר מרגש על שני אנשים שבורים שעברם הקשה מלווה אותם באופן תמידי אך יש להם תקווה.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אילור לחצו כאן ו- לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

תגובה אחת על “בעיקר אותך מאת מיה שרידן”

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>