החוב השלישי מאת פפר וינטרס לא דורג.

מאת מאיה קראוס ברדה

"הענקתי את לבי לאויב שלי."

דמויות ועלילה

חייה של ניילה בבית משפחת הוק ראו עליות ומורדות. בשעה שהיא שילמה חובות עתיקים של משפחתה, ליבה נקשר בליבו של השובה שלה, ג'תרו.
לאחר מאבק תקשורתי עיקש בחסותו של אחיה התאום, ניילה מוצאת את עצמה בבית משפחתה, לאחר שנלקחה בעל כורחה מבית הרפאים של משפחת הוק. המפגש עם אחיה ואביה מרגש, אך עם זאת ליבה נותר מאחור. חייה חוזרים לשגרה מאוסה, בה היא מבלה את ימיה בעיצוב בגדים ואת לילותיה בגעגועים אל ג'תרו ובניסיון להבין מדוע שיחרר אותה ללא הסברים ואילץ אותה לעזוב את בית משפחתו.
בשעה שניילה נלחמה בגעגועיה ורקמה תכניות לחזור אל אהוב ליבה, ג'תרו עבר שינוי בעזרת אביו שהציב בפניו שתי אפשרויות: לאבד את חייו או להפוך ליורש ראוי. ג'תרו בחר להישאר בחיים. חייו החדשים הפכו אותו לקר רוח, חסר כל רגש ומנוכר, בדיוק כפי שאביו ציפה ממנו.
המפגש המחודש בין השניים הוביל אותם בדרך פתלתלה וכואבת לגילויים חדשים, עד הסוף המפתיע.

על הספר

"החוב השלישי" הוא הכרך הרביעי מתוך סדרה של שבעה כרכים. הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת המבט של ג'תרו וניילה לסירוגין. התיאורים והדימויים לופתים את הלב ומובילים את הקורא להזדהות מלאה עם הדמויות. העלילה קצבית ומפתיעה בכל פרק מחדש. בכתיבתה של וינטרס כישרון לגעת בלבבות.
יש לציין שהתרגום אותנטי והעריכה מעולה.

בנימה אישית

המתנתי בסבלנות ל"חוב השלישי", אך לא היה לי מושג קלוש מה מחכה לי. לא חשבתי שהסופרת תוכל להתעלות מעל הכרכים הקודמים בסדרה והיא הפתיעה בגדול. פרקים מסוימים גרמו לי לעצור, לסגור את הטאבלט ולהפסיק לקרוא, רק מתוך חשש לדמויות ולהמשך קורותיהם. העלילה נכנסה עמוק מתחת לעור ואל תוך הלב.
הסדרה האפלה האיכותית ביותר שקראתי. מצפה בקוצר רוח להמשך.

לרכישת הספר לחצו כאן

 

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>