החוב השני מאת פפר וינטרס לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

הספר השלישי מתוך סדרת החובות ואחת הסדרות הטובות שקראתי. שהשאירה אותי ללא אוויר.

המשך סיפורם של ניילה וג'טרו שקו דק מפריד בין האהבה לשנאה שהם חשים אחד כנגד השני.
ניילה כואבת את העובדה שעד שהיא כבר מוצאת מישהו ויוצאת מהקן החמים והמגונן שבנו סביבה אביה ואחיה, הרי האיש הזה הוא רוצח פוטנציאלי, סדיסט ומושך בטרוף.
ג'טרו מנסה לקיים את מורשת אבותיו ולהתנקם כמו שצריך בניילה שמייצגת את משפחתה. אולם הרצון שלו מתנגש במשיכה המטורפת שהוא מרגיש אליה, בצורך הנורא לשמור עליה מצד אחד ולענות אותה מצד שני. עיניהם של כל בני המשפחה בוחנות את התנהגותם וההתפרצויות שהם חווים מערערים את חיי כולם.

על הדמויות
מלבד ניילה וג'טרו שכבר סופר עליהם, ישנם גם בני המשפחה משני הצדדים. משפחתו של ג'טרו אלה הם אנשים צמאי דם, תאבי בצע ונקמנים.
אביה ואחיה של ניילה אומנם ברקע, אולם חשיבותם היא לא פחותה כאילו היו נוכחים. הם התוצר שממנו ניילה בנויה, הם הרקע להבנת הדמות הזאת שהייתה כבויה ופתאום מתעוררת לחיים כשהם אינם לידה.

על הכתיבה
הספרים כתובים בגוף ראשון לסרוגין מצדה של ניילה ומצד ג'טרו. כל אחד מהם מביא את תחושותיו, פחדיו ומביע איך האדמה רועדת מתחת לרגליו. הכתיבה מיוחדת, שואבת ומרתקת.

לסיכום
למי שאוהב אופל, סקס ומתח. הקריאה מעמידה אותנו על הקצה במשך כל הספר. אין לספר הזה ירידת מתח. כמו שכבר ציינתי: אין אוויר… הספר חכם, רגיש, ומציג את העצבים הכי חשופים שיכולים להיות לבן אדם.
פשוט סדרה מטורפת. מחכה כמו שחיכיתי לקודמים: בקוצר רוח נוראי.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אליס לחצו כאן, לרכישת הספר המודפס מאתר ההוצאה לחצו כאן, ולרכישת הספר המודפס והדיגיטלי לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>