החוב השני מאת פפר וינטרס לא דורג.

מאת מאיה קראוס ברדה

הגבול הדק בין תשוקה לשנאה, בין אהבה לנקמה – נפרץ.

דמויות ועלילה
מעטה הקרח שג'תרו נהג לעטות על עצמו כדי לשרוד את משפחתו, החל להיסדק. הוא ניסה בכל מאודו לזכות באמונו של אביו ולרצות את שושלת משפחתו, אך ללא הצלחה. הוא החל להתערער ולהיחלש. התשוקה אל ניילה שבערה בכל נימי נפשו והכאב העז ליוו אותו כשאילץ את עצמו לשהות בנפרד ממנה וגם כאשר נאלץ לגבות את החוב.
ניילה שגילתה מי עומד מאחורי הודעות הטקסט המסתוריות תחת השם 'קייט007', הפכה זאת ליתרון עבורה והשתמשה במידע לחדור אל לבו של ג'תרו. מאבקה הפנימי בין הרגשות העזים אל השובה שלה, לבין הנקמה אותה תכננה עבור משפחתו, הוביל אותה להתמוטטות. היא ניסתה לשמור על שפיותה בבית הרפאים של משפחת הוק, אך חשיפת האמת לנגד עיניה, ערערו את נפשה וגרמו לה להיאבק במציאות החדשה שג'תרו ניסה להעניק לה.
גביית החוב השני עמדה על הפרק באופן שהפתיע את ניילה, היא קיוותה שיעניקו לה זמן להתאושש מגביית החוב הראשון. אך ראש המשפחה שעקב באדיקות אחר התנהגותה, החליט שהגיעה העת. באופן אכזרי וכמעט בלתי נתפס היא שילמה את החוב.
שניהם יחד וכל אחד לחוד, נאבקו ברגשות העזים ובשדים מהעבר. התשוקה שהלהיטה את שניהם, הפכה לאהבה חסרת מעצורים.

על הספר
'החוב השני' הוא הספר השלישי בסדרת החובות, קדמו לו 'ירושת החוב' ו'החוב הראשון'. כמו קודמיו, גם הכרך הזה כתוב בשני קולות, ג'תרו וניילה. העלילה סוחפת במקצב מהיר ומותח. היסטוריית המשפחות שבה ומצליפה כרוח סערה בדמויות. הסודות, האמת והעבר מתגלים טיפין טיפין וכל גילוי מטלטל יותר מקודמו. התיאורים והדימויים לא מותירים את הקורא אדיש, הם סוחפים אותו למערבולת רגשות וגרמים לשקוע שוב ושוב אל תהום העלילה.
התרגום מצוין ואותנטי, העריכה וההגהה מעולים.

בנימה אישית
לא צפיתי את הטירוף שהכרך השלישי יפיל עליי. המתח שהותיר בי הכרך השני היה כאין וכאפס לעומת הכרך הזה. לא פעם מצאתי את עצמי סוגרת את הטאבלט ונושמת, מעכלת את הכתוב ומנסה להבין את הדמויות. הדריכות והמתח אליהם שקעתי הותירו אותי בטלטלת רגשות, עד לסוף המפתיע. לא צפיתי את הבאות לאורך כל העלילה.
אין ספק כי דרוש חוזק נפשי כדי לקרוא את העלילה המטורפת הזו ואני שמחה שההוצאה ראתה לנכון לשחרר את הכרכים בהפרשי זמן קצובים שיותירו לקורא שהות להתמודד עם העלילה. עם זאת, אני קצרת רוח לקרוא את ההמשך.

כמו בכרכים הקודמים, ההמלצה שלי, רוצו לקרוא!!

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר לחצו כאן, לסקירות נוספות של מאיה לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>