החוב השני מאת פפר וינטרס לא דורג.

מאת דולב בן ארוש

עוד ספר עוצר נשימה בסדרת האופל הטובה ביותר שקראתי

*** זהירות ספויילרים למי שלא קרא את שני הספרים הראשונים בסדרה***

ניילה, בת למשפחת וייבר, אשר נלקחה בשבי על ידי ג'תרו, בן למשפחת הוק, בשל חוב עתיק יומין, עדיין מנסה לשרוד את החיים בשבי שנכפה עליה. הגילוי שג'תרו הוא 'קייט007' המסתורי בפניו פתחה את ליבה ואת נשמתה, גורם לבטחונה להתערער. היא נחושה לגרום לג'תרו להפתח בפניה בדיוק באותו אופן.

ג'תרו מצדו עושה כל שביכולתו על מנת להסתגר ולא לחשוף את ליבו בפני האישה המבלבלת שהפכה שלו מכוח החוב העתיק יומין שמשולם למשפחתו כבר דורות.

האם גורלם של השניים יכול להיות שונה משל אבותיהם? האם תצליח ניילה להתחמק מהמוות הסוגר עליה? האם יצליח ג'תרו לעטות את הקרח סביב ליבו המדמם?

על הספר

החוב השני הוא הספר השלישי בסדרת החובות של פפר וינטרס. הוא ממשיך בדיוק מהמקום בו עצר קודמו ובדיוק כמו השניים שקדמו לו הוא מסופר משתי נקודות מבט. של ניילה ושל ג'תרו.

סדרת המופת הזאת רחוקה מלהיות מתוקה. העלילה הבועטת מרתקת עד כאב ומרגשת עד דמעות. זוהי בהחלט סדרת האופל הטובה ביותר שקראתי.

בכל צעד אנו נחשפים לעוד צדדים בנפשות הפועלות ולמרות זאת עדיין התחושה שליוותה את הספר היא שרב הנסתר על הגלוי. הסקרנות הפכה בת בית במחשבתי ולא נתנה לי מנוח.
ג'תרו וניילה הם דמויות עגולות, שעוברות התפתחות ושינויים איטיים ונכונים. התשוקה הבוערת ביניהם מתפרצת בקטעים ארוטיים משובחים, ורגעי השבירה שלהם מביאים לכאב חד בלב.

דבר הסופרת בפתיחת הספר בו דיברה על ההשראה לסדרה המטורפת הזאת, הלך איתי לכל אורכו וגרם לי להרהר לא מעט וסיום הספר הותיר אותי ללא אוויר, ממתינה בקוצר רוח לבא אחריו.

לסיכום

קחו אוויר, זה הולך להיות מטלטל!

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר לחצו כאן לסקירות נוספות של דולב לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>