החוב השני מאת פפר וינטרס לא דורג.

מאת ריצ'ל קורנפלד

"החוב השני" הוא הספר השלישי בסדרת החובות של פפר וינטרס. על הסדרה והסופרת הזו שמעתי כל כך הרבה והספרים שלה נמצאים אצלי ברשימה הרבה זמן, ועכשיו כשהם מתורגמים לעברית החלטתי שזהו הגיע הזמן לקרוא אותם.

זהו המשך סיפורם של ג'תרו וניילה.
לאחר מילוי החוב הראשון ניילה מוצאת את עצמה מבולבלת. מצד אחד היא כלואה ועתידה הוא מוות, אך הבזקים של רגשות שהיא רואה בפניו של ג'תרו נותנים לה תקווה לעתיד.
המשיכה המינית בינהם רק גוברת וג'תרו יעשה הכל כדי לשמור על סודו ולהוציא לפועל את תוכניתו, אבל אז מגיע הזמן למילוי החוב השני.
רוצים לדעת מהו? תקראו ותגלו?

אהבתי יותר את הספר הזה מקודמיו. את הספר הראשון לא כל כך אהבתי כי הוא היה משעמם, נמרח ולא אפל. בספר השני הרגשתי שיפור גם מבחינת עלילה וגם מבחינת אופל. בספר הזה הרגשתי שיפור גדול, הכתיבה זרמה יותר והעלילה פחות נמרחה, אבל העלילה הפכה פה יותר רומנטית ומסתורית מאשר אפלה
התרגום של הספר היה מעולה.
מאוד אהבתי את ניילה וג'תרו ואת הדינמיקה בניהם. השנאה, הסודות והמתח המיני הופך אותם לזוג מטורף וכיפי לקריאה. למרות המחלה שלה, ולמרות המצב שלה יש לניילה עמוד שדרה והיא לא הבחורה החלשה שראינו בספרים הקודמים. פה היא נלחמת למען מה שהיא רוצה, והיא מבינה שיש בג'תרו יותר ממה שהוא מציג, ולמרות הקושי בחובות היא עומדת בהם בגבורה.
דמות של ג'תרו הייתה מצוינת. מצד אחד הוא מניאק מסתורי וחולה שליטה ומצד שני יש לו רגעים של אנושיות ורמיזות שאולי הוא לא באמת המניאק שהוא מראה לכולם שהוא. הוא לגמרי אלפא מייל מתוסבך כמו שאני אוהבת. בספר הזה הרגשתי שיש לו תפקיד יותר גדול בעלילה ולמרות שלאט לאט מגלים עליו דברים המסתורין שאופף אותו גדל.

סוף הספר השאיר אותי בלי אוויר ועם ציפייה גדולה לספר הבא בסדרה.
לקח לי פחות מיומיים לסיים את הספר ונהנתי מכל שנייה. הוא מעניין ומושך, אבל עוד לא מצאתי את האופל שהובטח לי. הוא מקבל אצלי 4 כוכבים.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של ריצ’ל לחצו כאן לרכישת הספר המודפס מאתר ההוצאה לחצו כאן, ולרכישת הספר המודפס והדיגיטלי לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>