היבריס מאת דולב בן-ארוש ומאיה קראוס לא דורג.

מאת ליטל לוי

"אתה צריך לענות נכון רק על שאלה אחת ואז תוכל לראות אותם."
המשפט הזה הפתיע והרתיע אותי בו זמנית. כמה קשה כבר יכול להיות לענות על שאלה אחת?

"השאלה היא: למה אתה כאן?"

כשדקלה, אשתו של איל הנדלן מייק דמרי ואם לשלושת ילדיו, מקבלת מעטפה עם תמונה של בעלה חטוף יחד עם רמזים שלא מובילים אותה לשום מקום, היא לא יודעת שהחל מאותו רגע חייה יקבלו תפנית של 180 מעלות והאדמה היציבה עליה חשבה שמשפחתה עומדת, תרעיד את כל מה שהיא הכירה עד היום.
מייק דמרי הוא איל נדלן עשיר ויהיר ואינו מתנצל על כך. הוא עבד קשה במשך שנים כדי להגיע למקום בו הוא נמצא. כשהוא מתעורר בחדר חשוך וכבול למיטה, הוא חושב שהוא נחטף לשם כופר, אך מהר מאוד יגלה כי על חטאים יש לשלם, וכמה שינסה לברוח מעברו הוא ירדוף אותו כל חייו.
המסע המטלטל שדקלה ומייק יעברו, יביא אותם לגילויים מפתיעים על הסובבים אותם ובעיקר על עצמם. מהר מאוד הם יבינו כי כדי לפתור את תעלומת חטיפתו של מייק, על כל אחד מהם לעשות חשבון נפש עם עצמו, אבל לא בטוח שהם יאהבו את מה שהם עומדים לגלות…

דמויות ועלילה:
מייק ודקלה נראים בתחילה כזוג נורמלי לחלוטין. הוא איל נדל"ן והיא עקרת בית הדואגת לשלושת ילדיהם.
ככל שהעלילה מתקדמת מתגלים יותר ויותר סודות, בעיקר מצידו של מייק.
לשניהם היו חיים לא קלים. הוריו של מייק אינם בחיים והוריה של דקלה התנתקו ממנה עקב נישואיה למייק, ובכל זאת הם הקימו משפחה לתפארת.
עד כמה הזוגיות הזו שעליה נלחמו תחזיק מעמד אל מול הסודות מן העבר?

באופן שהפתיע אפילו אותי, מאוד אהבתי את הדמות של מייק. הוא ערמומי ולא הגיע לרמת החיים הגבוהה שלו בדרך ישרה. ועם זאת הרבה מפשעיו הוא ביצע בין היתר בגלל אהבתו לדקלה והרצון להיות איתה.
דקלה היא דמות חזקה. היא אם ורעיה מסורה, אבל כשהיא מגלה את פרצופו האמיתי של הגבר אליו נישאה, היא מתחילה לחשב מסלול מחדש לגבי חייה וכל מה שאיבדה בשנים האלה. היא מקבלת את ההחלטה הנכונה להציב את עצמה במרכז, ולא סולחת למייק כל כך בקלות.

בנימה אישית:
עלילה מותחת ומפתיעה מתחילתה ועד סופה,עם טוויסט מפתיע אף יותר בסוף. הספר כתוב בצורה נהדרת. שילוב המוחות של דולב ומאיה יצר עלילה מקורית וסוחפת.
מומלץ!

לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולספר המודפס לחצו כאן ולסקירות נוספות של ליטל לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה).

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>