העומק של בן מאת קיילי סקוט לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

"בן ואני גמרנו עוד לפני שהתחלנו בכלל, אני פשוט לא ידעתי את זה, לא הבנתי את זה לגמרי, עד הרגע. לא היה לי ספק שהוא חיבב אותי, רק לא מספיק".

בן ניקולסון הוא נגן הבס של להקת 'צללית במה'. כל חייו סובבים סביב סקס, שתייה ורוקנרול…
ליזי היא אחותה של אן שנשואה לאחד מחברי הלהקה. כולם שומרים על ליזי מפני בן. הוא מבוגר ממנה בכמעט עשור, היא סטודנטית צעירה לפסיכולוגיה שבאה מעולם אחר לחלוטין.
המפגשים הבודדים בין ליזי לבן עוררו שדים וסערת רגשות. המשיכה ביניהם חזקה אבל בגלל הלחץ מהסביבה הוא מנסה להימנע והיא מנסה לא להיפגע. מפגש בודד אחד לא צלח ושינה את חיי שניהם. בעוד שליזי מתמודדת יפה עם השינוי, בן מנסה בכל כוחו להתעלם ולנסות להמשיך את חייו כרגיל ולהעמיד פנים שכלום לא קרה. לא כל כך בהצלחה…

על הדמויות:
ליזי בחורה ממוצעת שאינה מבינה מה גבר יכול למצוא בה. קצת חסרת בטחון, אבל מאוד דעתנית. כשיש משהו שהיא צריכה להילחם עליו היא אינה נלחמת. כשהיא מוצאת שדלת נטרקת בפניה היא אינה מתעכבת. פשוט מנסה להמשיך קדימה.
המוטו שלה בחיים הוא : "העולם שלי לא הסתובב או עצר בהתאם לגחמותיו של בן או של כל גבר אחר"

בן הוא נגן שמקדיש את כל חייו למוסיקה. הוא מעולם לא חשב על זוגיות שלא לצורך יחסי מין. אין לו עומק בחייו, הוא "זורם" ואינו מתעכב באותו מקום יותר מידי. בחור חסר שורשים שלמעשה חי את החלום שלו – לעשות מוסיקה ולנגן.

לסיכום:
זהו הספר הרביעי בסדרת ספרי 'צלילת במה' שכל ספר מספר על דמות אחרת. כל ספר עומד בפני עצמו .אני אוהבת את הסדרה הזאת. ספרים קלילים, זורמים ומסתיימים בסוף טוב. לפעמים לא צריך יותר.

לרכישת הספר מאתר ביבוקס לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אליס לחצו כאן ולספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

תגובה אחת על “העומק של בן מאת קיילי סקוט”

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>