העסקה מאת אל קנדי לא דורג.

מאת רינת יגל

רומן קולג' עם הזוג הכי מקסים ואמיתי שקראתי!

האנה וולס היא נערת קולג' במגמת אומנות. יש לה קול מדהים, היא כותבת שירים, שאפתנית ורצינית בלימודיה. האנה שוקדת בחזרות לקבלת מלגת לימודים כדי לעזור להוריה, ואם זה לא מספיק היא גם עובדת בכל זמן פנוי שיש לה. שמונה חודשים קודם לכן החבר שלה נפרד ממנה והיא מתמודדת לאורך שנים מתסכול מיני כתוצאה מארוע מצער שקרה לה בצעירותה בעיר הולדתה, והזוגיות הארוכה ביניהם לא הצליחה להעלים את השדים מעברה.

 היא נדלקת על ג'סטין קול, החתיך התורן החדש בקולג' ולא יודעת איך להגיע אליו ולמשוך את תשומת ליבו.

גארט גרהם הוא שחקן בנבחרת ההוקי בקולג' וחולם להיות שחקן הוקי מקצועי. כשציון בקורס פילוסופיה מאיים על מעמדו כספורטאי הוא מחפש פתרון מיידי.

התקלות חזיתית בסוף ההרצאה בפילוסופיה בין האנה לגארט גורם לו ללטוש מבט בציון שקיבלה האנה. ומאותו הרגע הוא מתחיל במסע שכנועים אינטנסיבי, שנון ומצחיק ולא מניח להאנה העסוקה והחרשנית עד שהיא מסכימה לתת לו שעורים פרטיים ובתמורה הוא יקדם את מעמדה החברתי ומבטיח לה שג'סטין קול עוד יתחנן לצאת איתה.

עסקה אחת מוצלחת בין גארט להאנה הובילה לעסקאות מוצלחות נוספות ביניהם. אם הייתי משקיעה בזוג הזה את הוני בטוח שהייתי מתעשרת.

על הדמויות
האנה היא נערה מהמעמד הבינוני שעובדת לשם קיומה היום יומי, חרוצה, שקדנית, רצינית ומצליחה. האנה היא דמות עגולה שמתפתחת, נפתחת, מסתכנת ומתקדמת צעד אחר צעד לאורך הספר. למרות שמעמדה החברתי השתנה ללא הכר בגלל גארט גרהם היא עדיין נשארת אותה נערה עדינה ולבבית.

גארט גרהם עבר תהליכים הדרגתיים בדמותו מתחילת הספר ועד סיומו והוא פשוט גבר שבגברים!  הוא הצטייר מפי כולם כעשיר ושחצן אבל אפשר לתאר אותו כ"צפרדע" שקיבל נשיקה מהנסיכה והפך לנסיך. ההכרות שלו עם האנה הוציאה ממנו עוד מהטוב שבו. גארט הוא נער חכם, רציני שכמו האנה סוחב שלדים מילדותו,  הוא יתום מאמו כבר מגיל 12 ונותר עם אביו, שהוא איש קשה ומריר. כשגארט לומד להכיר את האנה תוך כדי הלימודים, הוא מוצא את הפינה החמה שחסרה לו לאורך השנים ומוכן להמר על מה שמעולם לא חשב שיקרה לו.

לסיכום
הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטם של האנה וגארט כך שהקוראים נחשפים לעומק הרגשות שלהם.  הסופרת יצרה דמויות מאוד אמינות. הכנות בין האנה וגארט לאורך הספר שבתה את ליבי. הם התנהלו בסביבה צעירה ובהווי קולג' ציורי, אך התנהגו ביניהם בצורה מאוד בוגרת, אמיתית וכנה מה שהוסיף אמינות לספר.
דמויות המשנה בספר יצרו הווי מושלם, צעיר ופראי והאירו באופן  מושלם על דמותם של  האנה וגארט. ממליצה בחום רוצו לקרוא.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר לחצו כאן, ולסקירות נוספות של רינת לחצו כאן.

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>