העסקה מאת אל קנדי לא דורג.

מאת אילור צבר – סטולרו

הילדה הטובה עושה עסקה עם הילד הרע.

האנה וולס היא סטודנטית במגמת אמנות. היא חכמה, יפה ומוכשרת ויש לה קול שיכול להרטיט לבבות ולעשות שלום במזרח התיכון. אבל להאנה יש עבר שמונע ממנה למצות את החיים ומכביד על יצירת קשרים חברתיים ובעיקר על דייטים עם גברים.

לראשונה מאז נפרד ממנה האקס שלה, עיניה צדות את ג'סטין קול, הבחור החדש בקולג' עם השיער הפרוע והסקסי, אבל היא איננה מסוגלת לעשות צעד ולהתחיל איתו.

גארט גרהם הוא קפטן נבחרת ההוקי של הקולג' וגם הבחור איתו הבנות חולמות להעביר לילה אחד. הבעיה של גארט היא שהוא נכשל בקורס עם עוד חצי מהכיתה, מה שפגע בממוצע הציונים שלו ועלול לסכן את הישארותו בנבחרת.

כשגארט מגלה שהאנה הצטיינה בבחינה הוא מנסה לשכנע אותה ללמד אותו לקראת הבחינה החוזרת בתמורה לכך שיעזור לה להשיג את תשומת ליבו של ג'סטין. האנה חושבת שגארט הוא עוד פרצוף יפה וגוף לוהט ושופטת אותו לחומרה אך לגארט יש סודות משלו שהוא דואג להסתיר מכל מי שמכיר אותו.

השניים מתקרבים והם מגלים שיש להם יותר במשותף ממה שחשבו.

על הספר

אני לא אומרת את זה הרבה, אבל וואו. כל כך נהנתי לקרוא את הספר. למרות שהיו בו שגיאות קלות זה עדיין לא הפריע לקריאה.

הספר הוא ראשון מתוך סדרת ספרים שכל אחד מהם מספר על זוג שונה. הספר נכתב בגוף ראשון ומשתי נקודות המבט של גארט והאנה.

אמנם הספר מתחיל כקליל וחילופי המילים של האנה וגארט משעשעים אבל העלילה מתפתחת ומתגלים עוד רבדים לעלילה. הדמויות הן עמוקות ועוברות שינויים מהותיים בחייהם.

בנות, אתן לגמרי הולכות להתאהב בגארט. למרות שבהתחלה הוא מצטייר כבחור שחצן שלגמרי מודע למראה שלו ולהשפעה שיש לו על בנות המין השני, מתחת לפני השטח מסתתר בחור רגיש ומדהים שגדל בתנאים לא קלים.

האנה היא בחורה מדהימה עם פניני חכמה על לשונה. החוויה שעברה לא שברה אותה ובעזרת המוזיקה היא הצליחה לצלוח אותה ולהמשיך איכשהו בחייה. הדמות שלה מתפתחת בספר ולאט לאט היא מוצאת את המקום שלה.

לסיכום

בהחלט ספר מעולה לסגור איתו את השנה. תעשו לעצמכן טובה ואל תפספסו את הספר הזה.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אילור לחצו כאן ולרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>