הצעת נישואים מפתיעה מאת קים לורנס (סוקרת: אליס סנקביץ) לא דורג.

סקירתה של אליס סנקביץ

על הספר:

לוקה די-רוסי זקוק לאישה ורצוי שתהיה עם ילדים משלה. הוא צריך טשטוש לחיי הפלייבוי ההולל שהוא ידוע בהם. הוא מפחד לאבד משמורת על ביתו הקטנה ולכן מוכן להתיישב עם אישה וילדים. לצורך האמינות של האישה שיבחר, הוא מעדיף שתהיה עם ילדים משלה כדי שלא יפקפקו ברצינות הנישואים.

ג'וד היא בחורה אבודה שנהייתה אימא במשרה מלאה בעל כורחה. מותם של אחיה ואשתו השאירו אותה עם 3 ילדים קטנים ואפס ידע בגידולם. אימה עסוקה בעצמה ואינה עוזרת והיא קורסת תחת נטל העול והעייפות.

פגישה מקרית בין לוקה לג'וד מכניסה ללוקה את הרעיון שג'וד תהיה אשתו. אמינותה לא תוטל בספק, כספו הרב יעזור לה להתמודד עם גידול הילדים והוא אינו רואה סיבה לדחות את המובן מאיליו. הכל היה נפלא אלמלא היה לג'וד תיאוריה הזויה שאהבה גם צריכה להיות נוכחת בטקס הנישואין.

על הדמויות:

דר' ג'ודית לוקאס כתבה ספר על טיפול בילדים. כל דמיון בין המציאות לספר הוא מקרי בהחלט. היא אינה יודעת איך לטפל באופן מעשי בילדים, אולם היא חזקה בתיאוריה.

התנצחויותיה עם לוקה אכן מראים שיש לה תבונה ורגישות, אולם באופן מעשי היא חסרת תועלת לחלוטין. המשיכה שהיא חשה ללוקה אינה מתיישבת עם ההיגיון שלה ועם עברה המיני שאינו קיים כלל.

לוקה הוא מיליונר שנפל מכוכב אחר. הוא חושב שכל מה שהוא רוצה , אכן ייעשה. אין לו מקום בדמיונו לחשוב אחרת. הבחור גם נראה מיליון דולר. התנגדותה של ג'וד רק מוציאה ממנו את קוצר הרוח שבאופיו ומערימה קשיים שלדעתו אינם במקומם. כל התנצחות עימה מכעיסה אותו ומושכת אותו אליה בו זמנית.

על הכתיבה:

הספר מעביר אותנו שעור לחיי לחץ עם 3 ילדים…מתאים לחופש הגדול .הסיפור הגדול הוא לא רק ללדת , אלא לגדל. ומה יותר נוח מאשר לקבל פרטנר שיודע מה הוא עושה, מטפל צמוד וכסף שירפד את כל החבילה?

לטעימה ורכישה מהספר באתר בוקסילה

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>