ואז הגיעה טלי – ביקורת סרט לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

שרליז ת'ורן היא אימא במשרה מלאה. 2 ילדים בבית והריון מתקדם. ילד אחד מיוחד, שאינו מאובחן ואי אפשר להחליט מה קורה איתו. הוא מקבל התקפות של אובססיה, צרחות, ופוביות מסוימות שיכולות לתקוף אותו באמצע הנהיגה שלה, בבית הספר או סתם בשירותים. לא קל. היא מתמודדת עם ילדים, בית ובעל שגם אם הוא נמצא- הוא לא.

אחיה המוצלח והעשיר מציע לפנק אותה באחות לילה לאחר הלידה. היא אינה נוטה לקבל את המתנה שמנציחה את ההבדלים הכלכלים ביניהם וגם יקטין את בעלה. הסוגיה האם לקבל את המתנה או לא יורדת לאחר כמה לילות ללא שינה ולחץ אדיר מצד הילד המיוחד שקיבל פתאום אחות קטנה וצורח גם בבית הספר.

אחות הלילה מגיעה. בחורה צעירה עם חולצת בטן, רזה יפה וחייכנית. ההבדל בין האם שזה עתה ילדה לבין 'האחות' קיצוני וצורם. לאט לאט נרקמת חברות בין השתיים והן חולקות את המטלות של הבית ועד לרמת הסקס במיטה של היולדת.

רב הנסתר על הגלוי. לא מה שחשבנו שאנחנו רואים היה באמת. החברות הזאת לא פשוטה כפי שהיא נראית. בלילה אחד של שיגעון ופריצת גבולות יוצא הכול אל האור.

רק אחרי הסרט התחלתי לשחזר דברים ולהבין שלא הבנתי מה שראיתי באותו הזמן. ההבנה של הסרט הגיעה עם סיומו. סרט רגיש, כואב ומקסים. סרט מהחיים. מי לא רצתה פעם לחנוק את הילדים ו/או את בעלה? מי לא רצתה פעם לצרוח – די!!!

טריילר באדיבות יונייטד קינג

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>