זכר אלפא מאת אלונה ירדן

513 0
513 0

אהבתן את דניאל? הוא היה רק ילד… תכירו את תומר. זכר אלפא .

מאת דולב בן ארוש

תומר דהן הוא בכלל לא מי שחשבתן שהוא.
הוא כמעט בן ארבעים ועדיין לא הצליח למצוא את מקומו בעולם. אמנם יש לו משפחה וחברים ואפילו בנות זוג חולפות, אך הוא מרגיש שעליו לעטות מסיכה על מנת לעמוד בנורמות חברתיות.

כשהוא פוגש בשירי, וטרינרית ומאלפת, חייו משתנים מקצה לקצה. היא לוקחת אותו למסע שילמד אותו כמה דברים על עצמו.

על הספר

הספר הוא על תומר, אחיו של דניאל מסדרת “לומד לאהוב”. אפשר לקרוא אותו כספר בודד (למרות שממליצה לכן לא לפספס את דניאל).

נתחיל בוידוי. הייתי חלק מהמסע של תומר בדרכו לחייו החדשים. כקוראת בטא אני יכולה לומר שהמסע של תומר השאיר אותי דרוכה לבאות, מהרהרת בכל מה שאני יודעת על אלפות ועל שליטה בכלל.

תומר הוא דמות עגולה ומעניינת. נסיבות חייו הובילו אותו למי שהוא, אדם שמתקשה לצור קשרים חברתיים בריאים אלא אם הוא מעמיד פנים. תומר הוא לא האלפא שהרבנו לקרוא עליהם. הוא לא שוביניסט, לא משפיט נשים או מזלזל בהן. נהפוך הוא.
שירי היא דמות מעניינת לא פחות. היא אישה חזקה, דעתנית ואסרטיבית.

מה שאני אוהבת בספרים של אלונה, הוא המסר. שלא תבינו לא נכון, גם אני לעיתים אוהבת לשקוע בפנטזיות דביקות ומהנות. אבל בספרים של אלונה יש ערך מוסף. בכל ספר שלה היא מעבירה לקוראת מסר שיגרום לו להרהר עם סיום הקריאה. היא עשתה זאת בסדרת “לומד לאהוב” וגם בספר “הקלות שבתלונה”.

אז אם אפשר להנות מכל העולמות למה לוותר?

לסיכום
ממליצה לכן להתמסר למסע ולאבד שליטה, אולי תגלו משהו על עצמכן.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר לחצו כאן. לסקירות נוספות של דולב לחצו כאןלספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולסקירות נוספות של הסופרת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה