חיים שלמים לחיות – חלק שני מאת אילת סווטיצקי לא דורג.

מאת רינת יגל

מדיסון היל בת העשרים וארבע מקבלת מסקוט מאיו הצעה מפתה למשך שישה ימים ולאחר מכן כל אחד הולך לדרכו. כנגד כל הסיכויים בשבוע הזה מדי וסקוט נמשכים האחד לשנייה והתשוקה מנצחת והם מתאהבים.

הנובלה הראשונה מסתיימת כשמדי עוזבת את פריס בשברון לב וחוזרת לדירת המרתף שלה בלב כבד, ועוצמת אהבה כלפי סקוט שכמעט לא נתפסת. סקוט הצליח לשבור את כל המגננות שנצרה בליבה והיא נשברת מהאמת עד כמה היא וגופה זקוקים לו.

סקוט שרגשותיו זהים לאלה של מדי, מפתיע אותה בדירתה עם פרחים ומבקש את סליחתה. למרות חששותיה היא פותחת לו שוב את ליבה ומתמסרת אליו, אך בבוקר למחרת היא קמה למיטה ריקה וסקוט לא מותיר עקבות אחריו.

האם לסקוט יהיו את התשובות המתאימות לשברון ליבה של מדי? האם היא תוכל לסלוח לו שוב?

הדמויות
מדיסון מנסה להתאים את עצמה לחייה עם סקוט מאיו, העושר הופך לחלק מחיי היום יום שלה ואט אט היא מצליחה לחיות את האגדה מנערה קשת יום לנערה של גבר מבוגר ממנה ועשיר במושגים שמדי לא מצליחה להפנים.
החיים לצידו של סקוט הם לא רק התמודדות עם עושרו אלא גם שלילת עצמאותה. היא נאלצת לעזוב את מקום עבודתה ומוקפת בליווי צמוד. מדי חשה שחייה התהפכו מהקצה אל הקצה.

סקוט מנסה לנתב את חייו סביבה ואהבתו אליה היא ללא תנאים, אך העבר חוזר ודופק על דלתו והוא מנסה לעשות הכל על מנת שמדי לא תיפגע.

האם מדי מעדיפה להיות חלק מחייו בכל מחיר ורק שלא ירחיק אותה? האם סקוט יצליח לתת למדי את העצמאות והפשטות שהיא מחפשת?

על הספר
החלק השני סוגר מעגל לנובלה 'חיים שלמים לחיות'. האהבה בין סקוט למדי בוגרת יותר, הם יודעים מה הם רוצים האחד מהשנייה.
הספר למרות היותו סיפור אהבה אגדתי מצליח לגעת בכמה היבטים כמו: הבדלי מעמדות, שחורים ולבנים, עצמאות, פערי גילאים וכמה חיינו חשופים מול המדיות החברתיות וההשלכות הבלתי הפיכות.

אילת מצליחה בכתיבה מרגשת להעביר סיפור אהבה קליל ולגרום להתאהב שוב בדמויותיהם של מדיסון וסקוט.

לסיכום
סיפור אהבה קליל, ללא דרמות שיחסירו פעימה מלבכן אלא יקח אתכן עד האושר. תפנו לכן סופש ותתאהבו.

 לרכישת הספר לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>