חיים שלמים לחיות – חלק שני מאת אילת סווטיצקי לא דורג.

מאת שירי קרני

על הספר

החלק השני של 'חיים שלמים לחיות' ממשיך את העלילה של החלק הראשון כפי שהסתיימה בפרק שלפני האפילוג, בו סקוט מגיע ומתנצל בפני מדיסון על הכל והם משלימים. יום לאחר מכן, שם מתחילה עלילת החלק השני, מדיסון מתעוררת ומגלה שסקוט כבר לא לצדה. תחילה, מדיסון נמלאת כעס על התנהגותו של סקוט, אך עד מהרה, היא מבינה שהסיפור לא כזה פשוט. מדוע סקוט עזב? והאם מדיסון וסקוט יזכו להגיע לסוף הטוב שלהם יחד למרות הקשיים שטמונים בהתמודדות עם השוני בין העולמות מהם שניהם מגיעים?

על הדמויות

דמותה של מדיסון מאוד בעייתית בעיניי. אמנם אני תמיד בעד דמויות שונות ומעט מתוסבכות, אך במקרה של מדיסון, הרגיש לי לאורך הנובלה שהיא פשוט מנסה למצוא בעיות איפה שאין ומציבה לסקוט דרישות לא הגיוניות. חשוב לציין כי אני מעריכה גיבורות חזקות ובתחילה אהבתי את העוצמה הנשית אך אני חייבת לומר שהפעם זה היה מוגזם. באשר לדמותו של סקוט, אהבתי את הסבלנות הבלתי נגמרת שלו למדיסון ואת האופן בו התמודד עם התנהגותה והערכתי מאוד את הנחישות שלו לגרום לקשר ביניהם להצליח. עם זאת, לא אהבתי את היותו מגונן יתר על המידה, לעתים בניגוד לרצונה של מדיסון.

על הכתיבה

כתיבתה של אילת הייתה מצוינת ואמינה, כמו בספריה הקודמים. עם זאת, העלילה לא חידשה בעיניי שום דבר משמעותי מהחלק הראשון של הנובלה והכילה בעיקר תסבוכות של חוסר הבנה הדדי וריבים חסרי פואנטה.

לסיכום

נובלה חמודה אם כי פחות טובה משמעותית בעיניי מהחלק הראשון שלה.

לרכישת הספר לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של שירי לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>