יהיר בחליפה מאת וי קילנד ופנלופה וורד לא דורג.

מאת ריצ'ל קורנפלד

יהיר בחליפה הוא הספר השני של צמד הסופרות שתורגם לעברית, והוא גם הספר הספר השני שלהן שאני קוראת. את הספר הראשון "ממזר שחצן" (אין קשר בין הספרים וכל אחד מהם הוא ספר בפני עצמו) מאוד אהבתי.

זהו סיפורם של גרהם וסוראיה
בדרכה לעבודה סוראיה מוצאת את עצמה יושבת באותו קרון עם איש עסקים יהיר וגס רוח שלא מפסיק לצעוק בטלפון על האדם בקו השני. כשהיא יורדת מהרכבת היא מוצאת את הטלפון שנפל מכיסו של איש העסקים. לאחר מספר ימים וניסיונות איתור היא מגיעה למשרדו של גרהם להחזיר לו את הטלפון, אך הדברים לא הולכים חלק, והיא משאירה לגרהם כמה הודעות. אותן הודעות מסקרנות את גרהם והוא מחליט לאתר את סוראיה. כשסוראיה מגלה שגרהם הוא לא רק "יהיר בחליפה" מתחיל להתפתח בניהם קשר, והדברים מתקדמים טוב, עד שהגורל מתערב.
רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו

נהנתי מהספר הזה. הוא קליל וחמוד וטוב לניקוי ראש. האמת אחרי ממזר שחצן באתי עם ציפיות וחשבתי שאקבל ספר יותר חזק ומשעשע ממה שהספר הזה באמת היה. אולי דברים הלכו לאיבוד בתרגום ולא נשמעים טוב בעברית כמו באנגלית, אבל משהו חסר לי בספר הזה והוא היה צפוי מדי בשבילי. התרגום עצמו היה לא רע ולא נתקלתי בשגיאות.

את הדמות של סוראיה אהבתי. היא צינית, חכמולוגית, נאמנה, מתוסבכת ויש לה פה גדול. היא יודעת לעמוד על שלה ולוקח לה זמן להיפתח לאנשים. היא יודעת להיות סקסית וגם להיות אנושית ופגיעה ומודה כשהיא טועה.
הדמות של גרהם הייתה פספוס לדעתי. הוא התחיל חזק בתור מניאק שחצן שסקס נמצא אצלו במקום מאוד גבוה ברשימה, אבל מאוד מהר זה נעלם והוא הופך להיות כמו מרשמלו והחבר המושלם. הוא לא דמות רעה או משעממת פשוט היה חסר איזון בדמות שלו.

הכתיבה בספר טובה, יש פה שילוב של ציניות, רומנטיקה, הומור, סקס וניסיון לטוויסטים, אבל זה היה צפוי לי יותר מדי. אני יודעת שהספר אמור להיות בריחה מהמציאות אבל היו בו כמה דברים מאוד לא הגיוניים (מי לא מנסה לחייג לטלפון שלו כשהוא מאבד אותו?) שגרמו לי פה ושם לגלגל עיניים. אהבתי שיש אזכור קטן של הדמויות מהספר ממזר שחצן.
סך הכל ספר חמוד, קליל וטוב לניקוי ראש, אני נותנת לספר 3.5 כוכבים

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של ריצ'ל לחצו כאן ולרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרות לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>