יופי מלוכלך-שקרים מאת קנדל ריאן לא דורג.

מאת שירי קרני

"להתאהב באדם שקנה אותי מעולם לא היה חלק מהעסקה."

העלילה בקצרה:
סופי אוונס מחליטה להעמיד את עצמה למכירה פומבית כדי לממן טיפולים שיכולים להציל את חייה של אחותה התאומה. במכירה, אדם מסתורי בשם קולטון דרייק רוכש אותה במיליון דולר. הוא לוקח אותה לביתו היוקרתי, ומשם, מערכת היחסים בין השניים מסתבכת…

על הדמויות:
הדמויות בספר זה מאוד שטוחות, לא הצלחתי להאמין למה שנכתב עליהן או להתחבר אפילו מעט.
סופי, שטוענת על עצמה שהיא אישה "חזקה, אינטילגנטית ועצמאית" מפגינה יכולות של סמרטוט רצפה במקרה הטוב. היא נותנת לעצמה להישאב לפנטזיה הזאת שהיא יוצרת לעצמה של 'שפחת מין' ונותרת יחסית כנועה גם כשברור שקולטון לא מתייחס אליה כאל אחת שכזו. נדמה שהיא ממש רוצה להאמין שהיא במעין גרסה של 50 גוונים, עד לרמה שהיא מתעלמת מהמציאות שלה ואפילו די מתחננת לקולטון לנצל אותה. נוסף על כך, היא טוענת שהיא ובקה, אחותה, כמעט בלתי נפרדות, אך נדמה שמאוד קל לה להיעלם מהבית ומהמקום שבו בקה היא המרכז ולא היא.

קולטון, איש העסקים העשיר, הוא הקלישאה הכי ישנה בספר – מתוסבך עם בעיות מהעבר אבל אדם טוב מעבר לכך. עם זאת, גם הוא לא אמין בעיניי כדמות. הוא קונה את סופי במיליון דולר, לא פחות מכך, ולרגע לא מנסה לנצל אותה או להרוויח ממנה. הוא מתייחס אליה באבירות מוגזמת, לא מוכן כמעט לגעת בה עד שהיא מתחננת אליו, וכל זה מתוך התחשבות בה. הוא טוען שהוא לא רוצה מערכת יחסים אבל די מהר מכניס את עצמו לסוג של מערכת יחסים עם סופי. נוסף על כך, כמעט ואין פירוט בנוגע לעסקיו, דבר די תמוה בהתחשב בכך שהעבודה שלו אמורה להיות חלק כה גדול מחייו.

על הכתיבה:
הספר כתוב מנקודות המבט של סופי וקולטון לסירוגין ועוסק בעיקר באירועים המתרחשים בביתו של קולטון לאחר רכישתו את סופי. נראה כי לא הושקעו הרבה מאמצי מחקר והעלילה שלו לא אמינה בעיניי. חסר לי רקע, שיבנה את העולם בו מתרחש הסיפור. אמנם ישנן דמויות משנה ספורות, אך הן כמעט שלא לוקחות חלק בעלילה. הספר כתוב באופן תמציתי וקלישאתי מאוד ועל כן הוא גם קצר יותר משהיה יכול להיות.

לסיכום:
הספר הזה הרגיש לי כמו ביצוע פחות טוב של לפחות עשרים ספרים אחרים שכבר קראתי בעבר ולכן אני לא ממליצה עליו.

לרכישת הספר מאתר ההוצאה. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה) ולסקירות נוספות של שירי לחצו כאן 

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

תגובה אחת על “יופי מלוכלך-שקרים מאת קנדל ריאן”

  • ירין אלקיים says:

    ספר חמוד לא יותר מזה. מדברים הרבה על האפלה שנמצאת בקולטון אבל העלילה די רדודה והעניין עם העבודה שלו מאוד מוזר. אין הרבה פרטים עליו.

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>