כלום זה כל מה שיש קירסטי דאלאס לא דורג.

מאת דולב בן ארוש

חשבתן פעם מה היה קורה בעולם בו יש אפס סובלנות לאלימות?

ארה"ב הגיעה למצב בו הפשיעה הרקיעה שחקים. בחסות שלטון חדש שקם הוחלט לנהוג במדיניות חדשה. אפס סובלנות לאלימות. כל מי שעבר על החוק, ולא משנה באיזו דרגת חומרה, יעבור לגור בעולם התחתון.

נאדה נולדה למלך העולם התחתון אך הייתה רחוקה מלהיות נסיכה. היא מעולם לא הכירה חיים אחרים. מהיום בו נולדה התגוררה בעיר התחתית, נאבקה לשמור על מקומה ולהגן על עצמה מאביה קר הלב ששם לעצמו למטרה לשבור את רוחה.
החיים הובילו אותה להיות לוחמת כלובים קרת רוח, אך מחוץ לכלוב נאדה רחוקה מלהיות קרה. היא דואגת לחלשים, חסה על ה"טובים" ושומרת על הקרובים לה.

שאדו הגיע לעולם התחתון בעקבות פשע שביצע. הוא הופך ליד ימינו של המלך ועושה כל שמצווה עליו. נאדה מצליחה לחדור את מעטה השריון שלו והרגשות של השניים מכניסים אותם למצבים מהם ספק אם יוכלו לצאת בחיים.

על הספר

כלום זה כל מה שיש הוא רומן דיסטופי מטלטל. דבר הסופרת בסוף קשר את הכל למציאות היומיומית שאנו חיים בה וגרם לי להרהר בענישה בת ימינו.

התאורים על המתרחש בעולם התחתון גרמו לי לדמיין את המראות ולהריח את הריחות. האלימות המתמשכת הכאיבה לליבי אך לא הצלחתי להפסיק לקרוא.

נאדה. כל מה שאומר עליה לא יתאר את אופיה המיוחד. החיים חישלו אותה והפכו אותה למכונת הריגה משומנת היטב, אך הלב שלה הוא הרחב ביותר שניתן לתאר. בדרכה המיוחדת היא נכנסה לליבי וכבשה אותו באגרוף אחר אגרוף. הגורל שנגזר עליה גרם לי לקוות בשבילה לסוף טוב.

שאדו גם הוא מצא פינה חמה בליבי. הגבר העצום והאלים איבד את דרכו בעולם שכולו רוע טהור. הוא עשה כל שיכל על מנת לשרוד אך הוא לא הפסיק להכות על חטא.

דמויות המשנה תרמו רבות לעלילה. האנשים להם נאדה קוראת חברים והאנשים להם קוראת אויבים עיצבו את חייה ותרמו רבות לעלילה המתפתחת בקצב מטורף.

הכריכה יפייפיה בעיני וקיבלה משמעות נוספת לאחר קריאת הספר.

לסיכום
מומלץ! לא לבעלי לב חלש.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של דולב לחצו כאן, לרכישת הספר מאתר ביבוקס לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>