לבבות נייר מאת קלייר קונטרראס לא דורג.

מאת אילור צבר – סטולרו

כשאני בוחרת את הספרים שאני רוצה לקרוא אני מקווה שאהנה מהם ולא אצטרך לכתוב ביקורת שלילית אך לעיתים גם הרגע הזה צריך להגיע.

בקצרה על העלילה

מיה וג'נסן היו זוג מאוהב בעברם אך ג'נסן עזב את מיה לניו יורק כשהיא זו שדחפה אותו לכך ועודדה אותו, אבל ניכר ששניהם לא היו שלמים עם ההחלטה הזו.

מאז העזיבה של ג'נסן, יחסיהם במצבי עליה וירידה והם אף לוקחים הפסקה ויוצאים עם אחרים. ג'נסן חוזר מדי פעם ומיה מיד מתייצבת לצידו כשזה קורה. אבל כשג'נסן חוזר הפעם, יש בפיו בשורות קשות ומיה חשה כי עולמה קורס סביבה.

חמש שנים לאחר מכן, מיה וג'נסן נפגשים בחתונה של חברים משותפים ורגשות מן העבר צפים ועולים שוב.

על הספר

הספר הוא חלק שני מתוך סדרת 'לבבות' והוא נפתח בנובלה שנקראת 'לבבות קרועים', שאותה מומלץ לקרוא קודם כיוון שהיא נותנת רקע מקדים לסיפורם של מיה וג'נסן. ניתן לקרוא את הספר כספר בודד, למרות שהוא חלק מסדרה.

את הספר לא קראתי עד תומו והתאור הקצר של העלילה משקף בעיקר את הנובלה שמהווה הקדמה לספר.

ההתחלה הייתה מעט מסורבלת לדעתי וחוויתי קושי להתרכז ולהבין מי נגד מי. ישנן מספר תקופות בעלילה שהפריעו לרצף הקריאה, הדיאלוגים השונים לא היו מעניינים כלל וגם ההפתעה שמתגלה עוד בהתחלה לא סיקרנה אותי או גרמה לי לרצות לדעת כיצד העלילה תתפתח. במילים פשוטות הספר לא מעניין מספיק.

סיכום

ספר בינוני מאוד.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אילור לחצו כאן, לרכישת הספר לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>