להסתבך איתך שוב מאת אמה צ׳ייס

1203 0
1203 0

לרכישת הספר מאתר בוקסילה

סקירה מאת אליס סנקביץ׳

קייט ואנדרו גרים ועובדים יחד בחברה המשפחתית של דרו. חייהם מלאי תשוקה ואהבה, הם לומדים לקבל אחד את השני עם המגרעות והרגישויות של כל אחד ונדמה שהם פשוט יצעדו יחדיו לעבר השקיעה עם מוסיקת רקע נעימה. יום אחד מגיעה תפנית שמשבשת את חייהם, מפילה את שניהם לתהום ונדמה כי הרע מכל מגיע בגל צונמי ענק. דרו מגלה חוסר אמינות בקייט, קנאתו מעבירה אותו על דעתו, והוא פשוט שובר את הכלים. קייט ההרוסה חוזרת אחורה לבית ילדותה, לחייה בעבר ומחפשת ניחומים אצל אימה. הכאב שנמצא שם הוא גדול, חוסר הבטחון שלה מרעיד את חייה והיא נמצאת בצומת דרכים לאן להמשיך. עליה לקבל החלטה קשה שתשנה את חייה ותוביל אותה למקום אחר.

על הדמויות:

קייט היא בחורה חכמה ומצליחה בזכות עצמה. חייה הגיעו למקום גבוה ומכובד בזכות לימודים ועבודה קשה. בחורה שהגיעה למקום שלה בזכות מוח חריף ואישיות כובשת. היא אהובה על סביבתה, ומקומה לצד דרו נקנה בזכות ולא בחסד. רק בשעת משבר היא קולטת שלמעשה מעולם לא היתה דקה לבד. בזכות אישיותה הכובשת היא תמיד היתה מוקפת ידידים וחברות שנעמדו לצידה כשהיא מתרסקת.

דרו אוונס הוא היהלום שבכתר. גבר כובש, מצליח ורגיש. רק כאשר מגיעה ההתרסקות הוא מתגלה כגבר רגיש, אוהב עד כאב. אהבתו מורידה אותו על  הברכיים במודעות מלאה לתהליך וללא היסוס. ברוב בטחון בחייו ובעצמו הוא מוכן לשים את עצמו בצד, מוכן לקבל כל דבר שיכפו עליו כדי לא לאבד את היקר לו.

חברותיה של קייט עומדות לצידה בחרוף נפש ומגלות נחישות ואהבה גדולה ואינן מהססות לסטור למי שפוגע בחברתן. אהבתי את הלוחמנות שלהן.

על הכתיבה:

הספר משעשע, חמוד וכתוב בגוף ראשון ממבטה של קייט עם פרקים בודדים שעוברים לדרו. יש גם פנייה לקוראים בצורת המשפטים: מכירים את זה ש…? חמוד.

לסיכום:

זהו הספר שני (הראשון להסתבך איתך) בקורותיהם של קייט ודרו, זוג שחי את החלום ונופל למקום אנושי והרסני –הקנאה. גם חוסר הבנה וחוסר תקשורת מככבים פה בגדול. האם לא נאמר כבר שחוסר תקשורת זה 90% מהמריבות של בני הזוג? ספר נחמד , קליל וזורם.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה).

לסקירות נוספות של אליס לחצו כאן, לספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה