לשנוא את אדם קונור מאת אלה מייז לא דורג.

מאת שירי קרני

**ספר זה הוא שני בסדרה ואם כי זה לא הכרחי להבנת העלילה, מומלץ לקרוא אותו לאחר קריאת קודמו, 'להתאהב בג'ייסון ת'ורן'**

העלילה בקצרה

על לוסי מאייר מוטלת קללה – היא לעולם לא תזכה בסוף טוב עם אהבת האמת שלה. נשמע לכן מצחיק? רק תסתכלו על מערכת היחסים האחרונה שלה עם ג'יימסון, שעזב אותה זמן לא רב לאחר שהרשתה לעצמה לתת סיכוי אמיתי לקשר ביניהם. אחרי הקשר הזה, לוסי נשבעת לעצמה שלעולם לא תגיד לאיש את שלוש המילים המקוללות האלה – אני אוהבת אותך. כתוצאה מעזיבתו של ג'יימסון, לוסי נותרת ללא דירה, וחברתה הטובה אוליב, הנשואה לשחקן המוכר ג'ייסון ת'ורן, מציעה לה לבוא לגור עמם עד שתמצא עבודה חדשה. בלית ברירה, לוסי נעתרת להצעתה של אוליב ועוברת לגור בביתם המפואר של הזוג ת'ורן. זמן מה לפני כן, השחקן הנודע אדם קונור מתגרש מאשתו אדליין ועובר לגור בבית השכן לזה של אוליב וג'ייסון. זה רק הגיוני שלוסי ואוליב ירגלו קצת אחרי השכן החתיך, נכון? אך הסיפור מסתבך כאשר באחת הפעמים בהן לוסי עוקבת אחר מעשיו של אדם, היא מבחינה בבנו, איידן, טובע בבריכה שלהם. לוסי מיד נחלצת לעזרתו, אבל כשאדם מבחין בכך שנכנסה לחצר ביתו מבלי הזמנה, הוא מחליט לקרוא למשטרה ומכנה אותה סטוקרית. לוסי, שנפגעת מיחסו המשפיל של השחקן, מחליטה שהיא שונאת אותו. אך מה יקרה כאשר השניים יתקרבו, ולוסי תגלה שהקו המפריד בין שנאה לאהבה דק מאוד?

על הדמויות

לוסי היא ה-דמות הנשית האידיאלית – עצמאית, חזקה, אכפתית ומשוגעת בדיוק ברמה הנכונה. היא נלחמת על מה שהיא רוצה, לא מוותרת לאחרים או לעצמה ושמה את האושר של אחרים בראש סדר העדיפויות שלה. הדבר היחידי שפוגם בשלמות של דמותה היא אמונתה המוחלטת בקללה שמוטלת עליה, שנובעת מהעבר המשפחתי הכאוב שלה. עם זאת, סיימתי את הספר עם הערצה מוחלטת אליה.
אדם, מצדו, לא פחות מדהים מלוסי. הוא רגיש ואכפתי, נלחם עבור אהוביו ודואג להגן עליהם. הוא לא מוותר ללוסי ולא נותן לה לברוח ממנו כשנהיה לה קשה, גם אם אגו של גברים אחרים היה נחבל קשות מהיחס שלה אליו.

על הכתיבה

כתיבתה של אלה משעשעת לא פחות מאשר בספרה הקודם, ולא היה רגע אחד בספר ששעמם אותי. הספר מכיל עלילה מקורית והדמויות מקסימות, ולצד זאת, מספק הצצה נוספת לחייהם המרתקים של אוליב וג'ייסון מהספר הקודם.

לסיכום

ספר קליל וכיפי, מומלץ בחום!

לרכישת הספר לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה).לסקירות נוספות של שירי לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>