מחברת הלב מאת לורי נלסון ספילמן לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

אריקה היא גרושה בגיל הביניים שמגדלת את שתי בנותיה הבוגרות. הבנות הולכות לקולג' ולאוניברסיטה ומגיעות הביתה לחופשים. אסון נוראי קוטף את אחת מהן. השנייה אינה מוכנה לקבל את רוע הגזירה ולמרות הזיהוי ולמרות העדויות מחליטה ללכת לחפש את אחותה. גם אריקה נשאבת לסאגה הזאת. כולם קטני אמונה, כולל הבלש הפרטי שאריקה שוכרת.

האם הבת שלה היא אחת מטעויות הזיהוי שנעשות בתאונת רבת נפגעים? האם יהיה פה נס? על רקע החיפוש והתהייה עולה העבר שמטריד את כולם פה ועמו מגיעות נקיפות המצפון. האם התנהלות אחרת הייתה משנה את רוע הגזירה? האם העבר יכריע את התנהלות העתיד?

על הדמויות:

לא התעלפתי על אריקה. התחבטויות הנפש וסימני השאלה שכל כך מציקים לה ועוברים עליה כל הזמן, מאוד החלישו אותה כדמות אימהית וכמודל לחיקוי.
אנני היא צעירה אימפולסיבית חדורת מטרה. הבנתי את רצונה לחקור ולדעת כי זו דרך הצעירים. הסקרנות שלה ואהבת החיים חיבבו אותה עלי. גם הציניות והחוש הומור.

על הכתיבה:

הספר כתוב בגוף ראשון לסרוגין ממבטם של אריקה ואנני.

לסיכום:

אחרי "רשימת המשאלות" ו"אבני הסליחה" קשה לי לסלוח לסופרת על הספר הבינוני הזה. לעיתים קרובות אחרי כ -30 אחוז מהספר כשהעלילה הייתה בנויה ורק חסר היה הפתרון, שקלתי להפסיק אותו. חזרתי אליו מספר פעמים ולכן לא אוכל לומר שקראתי אותו בשקיקה.

לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולרכישת הספר המודפס לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>