מחיר החטא מאת מוניקה ג’יימס

289 0
289 0

לרכישת הספר מאתר בוקסילה

סקירה מאת אמילי אוסיפוב

זהו ספר ההמשך ל“מכור לחטא”. דבר אחד חשוב למדתי על ה”ילדים הרעים”. כן, אלה שתמיד מוקפים נשים, אלה שהם כל כך יפים עד שקשה לעצור את עדת המעריצות שתמיד סביבן, אלה היכולים באמצעות כמה מילים להפיל את שוברת הלבבות הכי טובה באיזור. אלה, הילדים הרעים, המניאקים שכולם אוהבים לשנוא. למדתי שדווקא אלה, כשהם נופלים, הם פשוט נופלים.

על העלילה :

דיקסון, אחד הילדים הרעים, שם דבר בתחומו, מוערך מאוד על ידי אנשי המקצוע הסובבים אותו ועם עבר עשיר של נשים שעברו במיטתו ומילאו את כל נטיותיו המיניות המוזרות ביותר, דיקסון נפל.

בספר הקודם ראינו איך דיקסון מתאהב במדיסון ועובר מהפך מהילד החלקלק והרע לכלבלב מחונך ומאוהב. השנינות שלו והמילים שלו שכל כך כבשו את מדיסון (ואת אלף הנשים האחרות) התחלפו במילות אהבה והתרפסות.

דיקסון גילה, בסופו של מכור לחטא שלחטאים שלו יש מחיר. אחותה המרשעת של מדיסון החליטה להפוך את דיקסון לנער שעשועים האישי שלה בתמורה לשתיקתה.

במהלך הספר, דיקסון מתלבט ומתחבט בין הצורך שלו להגן על מדיסון האהובה שלו ובין הרצון שאחותה לא תגלה את כל מה שעשה בעבר.

על מנת להחזיר את מדיסון אליו, יצטרך דיקסון להקריב הרבה מאוד דברים ולחשוב על הרבה מאוד פתרונות יצירתיים למצבים שבהם הוא נמצא. הוא מבין במהלך הספר כמה הוא אוהב את מדי וכמה הוא מוכן לעשות על מנת להיות איתה ולהציל אותה מעצמה.

האם זה יספיק לו? האם זה מה שיחזיר את מדיסון לזרועותיו? או שאולי, אין באמת סוף טוב לאנשים רעים?

על הכתיבה:

הספר כתוב בשפה קלילה וכיפית. לטעמי, הוא מעט נמרח מידי וחסר את השנינות שהיתה מורגשת וכתובה היטב בספרה הראשון. דיקסון הופך מגבר נחשק וחלקלק לבחור מאוהב שיעשה הכל על מנת להשיג את האהובה שלו. גם אם זה אומר להיות קצת סמרטוט שיושב ובוכה על מר גורלו במשך ימים שלמים.

לסיכום

חמוד, קליל, משעשע. בלי יותר מידי לחשוב ולהסתבך.

לסקירות נוספות של אמילי לחצו כאן, לספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה