מחסיר פעימה מאת שרית חיים לא דורג.

מאת אילור צבר – סטולרו

היה שווה לחכות שנה שלמה לספר ההמשך. זהירות מספויילרים למי שטרם קראה.

הספר ממשיך מהנקודה בה מיכאלה ניסתה לסיים את חייה לאחר הגילויים המרעישים על תומס/מייקל, שחשבה באמת ובתמים שאכפת לו ממנה אך בסך הכל הוא השתמש בה כאמצעי לנקמה ותו לא.

כשמיכאלה מתאוששת, היא מחליטה כי אינה מוכנה לחיות עוד את חייה תחת מרותו של יונתן. היא רוצה להשתחרר משליטתו בה ומהנישואים אליו, גם אם זה אומר שהיא תפר את ההסכם ביניהם ותצטרך להקריב כמה דברים. יונתן מנסה להחזיר את מיכאלה אליו בכל אמצעי שהוא מכיר אבל הוא עוד יגלה שהפעם שום דבר לא יבוא לו בקלות.

אעצור כאן מחשש לספויילרים ואתן לדימיון שלכן להתפרע.

על הספר

זהו הספר השני מתוך דואט, כשהקודם לו נקרא 'עוצרת נשימה'. העלילה מתוארת בעיקר משתי נקודות המבט של יונתן ומיכאלה ונותנת הצצה לנבכי נפשם. הספר מעביר את הקוראת טלטלות רבות ונותן הרבה חומר למחשבה על משמעותם של אהבה ואובדן.

אנו מקבלים מושג למה שקורה בראשו של יונתן והכי חשוב- סוף סוף מגלים על עברו ומה היו מניעיו כשנשא לאישה את מיכאלה. לאט לאט השכבות מתקלפות, החומות שבנה סביבו מתחילות להיסדק ויונתן האמיתי והרגיש נחשף לעיני הקוראת.

מיכאלה שהחליטה שהיא לא מוכנה להיות נשלטת על ידי יונתן, מתחזקת עם הזמן ושבה לעצמה. דמותה שדעכה בספר הראשון מתחילה לפרוח מחדש ויוצאת לדרך חדשה ועצמאית.

לא יכולתי שלא לחייך כשקראתי מהי התשוקה החדשה שלה (כדי לגלות תצטרכו לקרוא).

לסיכום

חיכיתי הרבה זמן לספר ההמשך ואני שמחה שלא התאכזבתי. להפך, הסופרת התעלתה על הציפיות וגרמה לי להחסיר פעימה או שתיים.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אילור לחצו כאן ו- לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>