מלאכים מעל העיר מאת שרון צוהר לא דורג.

מאת נתנאל דמין

כשמסך החושך כיסה את העיר הגדולה, הרחובות שינו פניהם.
רציחות, סמים וסחר בנשים היו רק חלק מזוועות העיר.
דברים החלו להשתנות כשאדם מסתורי החל לפעול כנגד הרוע.

עלילה בקצרה
כשדנה גורדון, סטודנטית ישראלית לרפואה, ארזה את מזוודתה לפני מספר שנים וטסה ללוס אנג'לס במסגרת חילופי סטודנטים, חמושה בחוצפה ישראלית ומצולקת ממאורעות העבר, לא היה לה מושג באלו מקרים היא תיתקל במהלך התמחותה.

נשים מוכות החלו להגיע בזו אחר זו לבית החולים וכשדנה הגיעה על מנת לבדוק את פגיעותיהן, היא גילתה שאדם מסתורי כבר טיפל בהן בשטח. סקרנותה של דנה החלה לגבור עליה והיא החליטה לגלות בעצמה מהו סיפורן של אותן הנשים ומיהו אותו אדם מסתורי המטפל בהן. בדרך היא נסחפה לעולם מעוות של שקרים ואמיתות שלא הייתה רוצה לגלות ופוגשת בתומס אנדרסון, גבר נאה ומסתורי שגרם לליבה להלום בחוזקה בכל פעם כשהייתה בקרבו.

בכל צעד בדרכה של דנה, במקום לקבל תשובות, נערמו שאלות נוספות.
מה באמת מתרחש בשעות הלילה ברחובות לוס אנג'לס? מיהו תומס אנדרסון שלא מספר מהומה על חייו ? ומדוע נדמה לדנה שעוקבים אחריה בכל פעם כשהיא לבדה?

על הספר
הספר הוא יחיד ומסופר בזמן הווה משתי הדמויות הראשיות בסיפור.
'מלאכים מעל העיר' כתוב בשפה רהוטה, במקצוענות רבה ולא ניתן לבוא אליו מוכנים.
שמעתי רבות על הספר לפני שניגשתי לקריאתו אך לא היה לי מושג לאיזו הרפתקה אכנס.
בכל פרק המתח גבר ולא יכולתי להפסיק לקרוא, אפילו אם זה אומר לקחת עמי את הספר לבסיס ולקרוא בכל לילה לפחות פרק אחד לפני השינה. הדמויות הראשיות שונות זו מזו ואי אפשר שלא להתחבר אליהן, להבין את כאבן ולרצות בטובתן.

לסיכום: ספר של חמישה כוכבים. מומלץ בחום!

"השדים של הלילה יוצאים כבר לרקוד
הם נוגעים בי נוגעים בך נוגעים עוד ועוד."

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>