ממשיכה בדרכי מאת ג'וג'ו מויס 1/5 (1)

מאת ריצ'ל קורנפלד

"ממשיכה בדרכי" הוא הספר השלישי בסדרת "ללכת בדרכך". את הספר הראשון קראתי לפני כשלוש שנים, והוא אחד הספרים החזקים והמרגשים שיצא לי לקרוא. את הספר השני קראתי כשקיבלתי אותו דרך "קהילת הקוראים המשפיעים שנת 2016 של ידיעות אחרונות", וחשבתי שהוא מאכזב אחרי הראשון. כששמעתי שהסופרת מוציאה ספר חדש קיוויתי שהוא יהיה חזק ומרגש כמו הראשון. 

למי שלא קרא את הספרים הראשונים אני לא ממליצה לקרוא את הספר הזה, כי יש קשר בניהם ויהרסו לו הרבה דברים.

הספר הזה מביא לנו את המשך סיפורה של לואיזה.
לאחר אירועי הספר הקודם, לואיזה מחליטה לקבל את הצעת העבודה בנוי יורק ולעזוב את בריטניה ואת סם החבר שלה. היא נחושה לחיות את החיים במלואם ולצאת להרפתקאות חדשות. היא פוגשת אנשים חדשים, יוצרת חברויות חדשות ומגלה את עצמה מחדש, תוך כדי התמודדות עם אירועים ומצבים חדשים.
איך לואיזה מתמודדת? תקראו ותגלו

מכירים את הסדרות האלו שהספר הראשון היה מעולה וכל שאר הספרים לא משתווים לו? אז זה בדיוק הסיפור פה. אישית הרגשתי שהסופרת הייתה צריכה לעצור בספר הראשון.
מאוד נהנתי ממנו ואני חושבת שהוא ספר טוב והרבה יותר מוצלח ומעניין מהקודם, אבל אני מודה שהתאכזבתי גם ממנו. הספר הראשון היה מאוד מרגש וסוחף, אבל הספר הזה לא מצליח להשתוות לו. אני אוהבת בספרים שאני קוראת רגש חזק, אהבה בלתי אפשרית, הומור, טוויסטים, ציניות ועוד… בספר הזה היו נגיעות מחלק מהדברים אבל לא מספיק בשביל לתפוס אותי חזק או בשביל לרגש אותי מאוד.
הכתיבה של הספר הייתה מעולה ורהוטה, אבל העלילה דיי שעממה אותי. לא נתקלתי בשגיאות כתיב או הדפסה.
את הדמות של לו אהבתי. היא רגישה, נאמנה, עצמאית ומנסה להיות חזקה ולעשות תמיד את מה שהכי טוב לאחרים. אבל היו מקומות בספר שרציתי לתת לה סטירה, להגיד לה להתאפס על עצמה ועל החיים שלה ולהתחיל לחיות קצת ולחשוב גם על עצמה לשם שינוי.
מאוד אהבתי את הדמות של גברת דה-ויט, השכנה המבוגרת. היא אישה קשה ורגזנית, אבל מתחת לכל היא אישה חזקה, שאוהבת את הכלב הקטן שלה ועברה חיים לא קלים.
פוגשים שוב את הדמות של סם, שלמרות שהוא מהווה חלק חשוב בסיפור לא מקבל כל כך הרבה מקום כמו בספר הקודם.
הספר נגמר בסוף שהוא דיי פתוח, שגורם לי להאמין שיהיה המשך לסיפורה של לו, ואני מקווה שאם יצא עוד ספר שהוא יהיה יותר חזק ומעניין מזה..
כמו שכתבתח נהנתי מהספר, הוא כתוב בצורה מעולה, אך הוא לא מרגש או ממכר כמו הספר הראשון. אני נותנת לו 3.5 כוכבים.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של ריצ’ל לחצו כאן, לספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן, לקריאת הספר הדיגיטלי באתר עברית ולקריאת הספר המודפס באתר ידיעות ספרים

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

תגובה אחת על “ממשיכה בדרכי מאת ג'וג'ו מויס”

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>