מנוול יפיפה מאת כריסטינה לורן 4/5 (2)

מאת דנית רז

על העלילה

לקלואי מיילס יש בוס מעצבן למדיי, הוא ממרר את חייה כבר קרוב לתשעה חודשים ארורים אך היא חייבת את זה להתמחות שלה בתואר. למעשה הוא הבוס מהגיהינום שאף אחד לא רוצה להתעסק עמו. לפתע ללא הכנה מוקדמת, הוא החליט לשנות את חוקי המשחק ולשלוח ידיים חמות ומזמינות וגופה של קלואי בוגד בה.

בנט ראיין מפנטז על קלואי מהיום הראשון שנכנס למשרד וראה אותה בבגדים שהטריפו את דעתו. אחרי חודשים ארוכים הוא החליט סוף סוף לקחת את זה צעד קדימה ולהיפטר מהצורך הבוער רק שהוא לא תכנן כל כך קדימה. הצורך לא דעך אלא רק התגבר ונעשה רכושני יותר. מהלומות קרב עם סצנות לוהטות יביאו את המלחמה הזאת שאין אפשרות לצאת ממנה.

על הדמויות

קלואי היא קשוחה מאוד ועניינית, הגוף שלה רוצה את בנט אך היא שונאת את זה ולכן היא לא ממהרת לעשות לו חיים קלים. בקיצור ביצ'ית למדי.
ראיין עצבן אותי קשות מעבר לזה שהוא בוס יהיר ופוץ שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת הוא חיי לפי יצריו ורגשות הן מחוץ לתחום עבורו.

על הכתיבה

הספר הזה יכול היה להצליח, יש בו הכול כמו שנינות והומור, עקיצות ומלחמות וכימיה טובה אך מה שהוריד אותו היה כמות סצינות הסקס שהיו ארוכות ונמרחות לאורך כל הספר שגרמו לי לדלג, לגלגל עיניים ולפהק. לא היו עליות וירידות בספר או משהו לא צפוי.

לסיכום

ספר חביב. אני פחות התחברתי.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>