מפלט מאת עדי קרנקורס לא דורג.

"מפלט" הוא ספרה הראשון של הסופרת, וזה בעצם נובלה המכילה 6 סיפורים קצרים, כל ספר על זוג אחר, אך כולם קשורים זה לזה.

מסיכות
נועה מאוהבת כבר שנים בארז, הבוס שלה. לאחר אירוע משנה חיים שעבר הוא לא אותו אדם שהיא הכירה. האם ערב אחד בתחפושת יעזור לשניהם למצוא זה את זו?

שליטה
לעומר, דום מנוסה ופלייבוי לא קטן, אף פעם לא היה קשה להשיג בחורה עד שפגש את נופר. כעת עומר רוצה יותר מסתם סטוץ, אבל נופר לא מאמינה שהוא השתנה.
האם עומר יצליח להוכיח את עצמו? האם נופר האישה החזקה והדומיננטית יכולה להיות הסאבית המושלמת?

גמישות
ראול, כדורגלן מקצועי נמצא בצומת דרכים לאחר פציעה קשה. הוא פוגש את מיכל במהלך טיפול פיזיותרפיה ומגלה שהיא האישה היחידה שלא נופלת בקסמיו.
באיזו דרך יבחר ראול? האם יצליח לסחוף את מיכל?

פלדה
דור, דום בכל רמ"ח אבריו איבד את הדבר הכי חשוב בחייו ולאט לאט גם את עצמו. כשהוא נתקל בשרון במועדון "המפלט" הוא נמשך אליה עד שידיעה אחת קטנה הופכת שוב את כל עולמו.
האם יצליחו להתגבר על כך?

גבולות
מור מאוהבת באיתי כבר שנתיים, אך הוא תמיד ראה בה כאחותו הקטנה ולא שם לב איך פתאום עומדת מולו אישה עצמאית ונחושה.
האם מור ואיתי ימצאו את דרכם זה לזו?

דום
רעות תמיד חשבה שעולם הBDSM הוא עולם אפל ומתעלל ופשוט לא בשבילה. כשיואב הבעלים של "המפלט" והאקס של חברתה הטובה ביותר מנסה להכניס אותה לעולם היא נבהלת ובורחת.
האם רעות באמת סאבית? האם הם ימצאו את דרכם אחד לשנייה?

מאוד נהנתי מהספר. גם בתקופה העמוסה שהייתה לי בכל רגע פנוי שמצאתי חזרתי לקרוא אותו. נהנתי מהעלילה. היא קלילה וזורמת ובעיקר מהנה וקצרה.
זה ספר מאוד ארוטי (ואפילו הייתי אומרת שהסקס הוא העיקר פה) עם נגיעות BDSM.
הספר הוא ניסיון יפה לכתוב סיפור ישראלי על BDSM אבל הרגשתי פה פספוס. התחושה שלי הייתה שהסיפור לקוח יותר מפנטזיות ומקריאת ספרים ולא מעולם הBDSM האמיתי. ניסיון יפה אבל לא מספיק מוצלח לדעתי.
נהנתי מהכתיבה. היא מוצלחת וקלילה וזורמת ואהבתי שלא ניסו לכתוב את הספר בשפה גבוהה מדי שלא מתאימה לדמויות או לעלילה.
במהלך הקריאה נתקלתי במספר שגיאות עברית והדפסה אבל מה שהכי הפריע לי זה שגיאות עימוד שהם השם של הדמות שהקטע הוא מנקודת מבטה לא מודגשת או נמצאת בדף אחר ואצה לא ממש שם לב מי הדמות המדברת.
בנוסף החזרה על המושג "בי-די-אס-אמ" בעברית כל הזמן במקום לכתוב באנגלית BDSM או להתייחס למושגים בעברית כמו DOM/SUB ועוד קצת הציק לי אבל לא יותר מדי

נהנתי מכל אחד מהסיפורים. כל אחד מהם הוא סיפור קצר וקולע לעניין, אבל הסיפורים שהכי אהבתי הם של עומר ונופר ושל דור ושרון. שם באמת הרגשתי את השינוי הגדול שכל אחת מהדמויות עוברת ולא הייתי מתנגדת לעוד קצת מכל דמות.
אהבתי שכל הדמויות קשורות ושהן מככבות בסיפורים האחרים גם.

ספר ארוטי טוב, ולאמתיימר להיות משהו שהוא לא. אני ממליצה עליו לכל מי שמחפש משהו קצר ולוהט. הוא מקבל אצלי 3.5-4 כוכבים

לרכישת הספר לחצו

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>