נחושת של זהב מאת דנית רז לא דורג.

מאת מאיה קראוס ברדה

"לפעמים חלומות מתגשמים…"

עלילה ודמויות

אביגיל אסייג, בת העשרים ושלוש גדלה במשפחה דתית מירושלים וחלמה להיות וטרינרית. למורת רוחה של אימה, היא הגישה בקשת מילגה והתקבלה לחוות משפחת כהן בצפון קרוליינה שבארצות הברית. משפחת כהן קיבלו אותה בזרועות פתוחות והעניקו לה את החום המשפחתי שהיה חסר לה בארץ זרה.
חייה בחווה נחלקו בין לימודי התואר השני ועבודות בחווה תמורת מגורים והתנדבות. חלומה התגשם והיא הרגישה שהיא עלתה על דרך המלך עד שגבריאל, בנם של לאונרד ומיכל כהן, החל לפלס את דרכו אל ליבה.
דמותה של אביגיל מודל לחיקוי, היא שמה לה למטרה את חלומה ולא אפשרה לדבר להפריע בהגשמתו. כיאה לג'ינג'ית היא שובבה, חזקה, עומדת על שלה ולא מתפשרת, גם כשנפשה נשברת, היא מיד אוספת את השברים ומתגברת על הכל.

גבריאל כהן, שחקן פוטבול וסטודנט לניהול עסקים, היה מושא הערצתן של כל הבחורות בסביבתו. הוא מילא את ימיו בלימודים, בעבודות בחווה ובטיפול בסוסה ההריונית, ג'ני. עברו המלא בשכול ובגידות עיצב את דמותו עטוית השריון. כשהוא הבין שהוריו בחרו באביגיל כסטודנטית למילגה, נפשו לא ידעה מנוח. הוא החליט שיעשה כל שביכולתו להוריד את הרוח במפרשיה ולגרום לה לחזור לישראל.
דמותו של גבריאל חזקה מבחוץ, אך בתוך תוכו נפשו הרוסה, הוא עוטה מסכות ומנסה להתגבר על הכאב בדרכים שונות.

יחסי האהבה-שנאה בין השניים מלאים בתחבולות ותכסיסים משעשעים, תחרויות וסרקזם. התשוקה שסחפה אותם הייתה בלתי נמנעת ושינתה עבורם את כל מה שהכירו עד כה.

על הספר

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטם של אביגיל וגבריאל לסירוגין. התיאורים הרבים מעניקים לקורא תחושת נוכחות במקום וחילופי הדברים בין הדמויות הופכים את הקריאה לקצבית. סצנות אחדות היו משעשעות ואחרות נוגעות ללב. הכריכה מקסימה.

לסיכום

ספר רומנטי חמוד שבמרכזו רעיון שהגשמת חלומות היא בהחלט אפשרית. מומלץ.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>