נחושת של זהב מאת דנית רז (סוקרת: אילור צבר סטולרו) 5/5 (1)

מאת אילור צבר – סטולרו

אביגיל אסייג אדומת השער וחמת המזג, עוזבת את העיר ירושלים בה גדלה כל חייה אל צפון קרוליינה שבארצות הברית, לאחר שקיבלה מילגה עבור לימודי וטרינריה ממשפחת כהן. המעבר למקום זר מכיל בתוכו קשיים רבים וגעגוע אך אביגיל מוכנה לאתגר. מה שהיא לא מוכנה לו הוא גבריאל כהן, ששם לו למטרה למרר את חייה.

גבריאל ציפה לגבר שיעזור לו במטלות החווה ולא לנערה מפונקת שבגללה הוא יעבוד קשה. מהרגע הראשון הוא לא סובל את נוכחותה של אביגיל ומטרתו היא לגרום לה לברוח כמה שיותר מהר. אבל אביגיל רחוקה מלהיות בחורה שגדלה עם כפית זהב בפה והיא יודעת את ערכה של עבודה קשה ולא מפחדת ממנה. גבריאל מגלה שיש לו מתחרה קשה והמשיכה בין השניים רק גוברת ומוסיפה למתחים הקיימים.

על הספר

הספר הוא ספר יחיד שמסופר מנקודת מבטם של אביגיל וגבריאל בגוף ראשון.
אביגיל היא נפש חופשייה, חמת מזג כצבע שערה ואוהבת חיות ואנשים באשר הם. היא עזבה את משפחתה ללא ברכתם והיא מוכיחה בעיקר לעצמה כמה היא חזקה.
גבריאל הוא בחור שנשים רבות נופלות שדודות לרגליו. הוא יכול להצטייר כבחור מפונק אבל הוא עובד קשה בחווה של משפחתו ורוצה שאביו יהיה גאה בו.
אהבתי מאוד את העלילה המקורית והמעניינת. הדמות של אביגיל כבשה אותי. למרות שמנסים לשבור את רוחה היא קמה על הרגליים וממשיכה בכל הכוח.  בנוסף אני חייבת לציין שהכריכה של הספר מרהיבה ביופיה.

סיכום

עלילה מקורית ומעניינת עם דמויות שובות לב.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>