נמצאת בך מאת לורלין פייג’

931 0
931 0

לרכישת הספר מאתר בוקסילה

סקירה מאת אליס סנקביץ’

“העובדה שאתה אוהב מישהו לא עושה אתכם מתאימים- לא אומרת שטוב שהוא יהיה חלק מעולמך”

אליינה והדסון עדיין מחפשים את האמון אחד בשני עוד מהספר הראשון…

היא מוזמנת לעולמו, לביתו ולחייו ואינה מאמינה בעצמה שהיא מספיק טובה לו, שהוא יוכל לאהוב אותה ומנסה את גבולות הקשר הזה כל פעם מחדש. היא בונה שקרים, מסתירה ממנו דברים ומנסה ללכת בין הטיפות להגיע לסוף הטוב. לא כל כך מצליח לה… יחסיהם עוברים תהפוכות עם התערבותם של בני המשפחה, של חברה קרובה של הדסון שמצפה ליותר, והקנאה של שניהם מסבכת את החיים וגורמת לשניים רכבת הרים רגשית כשהירידות קשות והעליות יותר מידי טובות. עד הפיצוץ הבא.

“הפחד ההולך וגדל שצבט בקרביי-הפחד מכך שמה שנראה טוב מידיי להיות אמיתי הוא בדרך כלל באמת כזה”…

על הדמויות:

אליינה היא סוציומטית. אין לה חברות, היא חסרת ביטחון, חסרת חוט שדרה, אובססיבית ולא שפויה. היא סוחבת איתה בעיית התמכרות קשה לדייטים קודמים שלה. היא מציקה לדייט שהיא איתו ברמה קשה עד שהיא מקבלת צו הרחקה. היא מנסה להילחם באובססיה שלה, לא תמיד בהצלחה. לפעמים הראש מעיף אותה למסקנות לא נכונות ולשאלות שלא במקומן. למרות הכל היא יוצרת אמפטיה ואהדה.

הדסון הוא גיבור-על שעליו נאמר “יותר מידי טוב כדי להיות אמיתי”. כרגיל הוא עשיר מעל המשוער, חתיך בין חתיכים, הורס, חכם ומה לא. חכמתו גם מביאה אותו לניצול מניפולטיבי של נשים. הוא גורם להן להתאהב בו ואז הם מובלות אחר כבוד לכיוון היציאה. הוא למעשה הפך את הכישרון הזה לספורט. רק שכרגע הוא לא עושה ספורט, או שאולי כן???

סופיה היא אימו הכלבה של הדסון. היא מנסה להשיג מדליה אולימפית במצעד הרשעות והכלבות באולימפיאדה הקרובה. היא מגיעה לשיאי שנאה מצד כל הסובבים אותה, כולל בעלה, ילדיה וכמובן אליינה שסובלת מארס לשונה.

על הכתיבה:

הספר כתוב טוב, זורם, מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטה של אליינה. בתור פסיכית אובססיבית נחמד לקרוא את הלך רוחה ומחשבותיה ולראות איך מתגלגל שיגעון והופך לאסון.

לסיכום:

רצוי לקרוא את הספר אחרי שקוראים את הספר הראשון – נעולה עליך. כך אפשר להבין יותר את הרקע הבעייתי של הגיבורה. מצד אחד צצו לי מחשבות על האובססיה והשיגעון המוגזמים שמציגים לנו גיבורה נטול גיבורה, אולם מצד שני, מי לא הייתה מעורערת פעם בתוך קשר עם השאלות והחוסר וודאות.

In this article

הצטרף לשיחה