נקמה מאת נינה ג'י ג'ונס 5/5 (1)

מאת מאיה קראוס ברדה

״השנאה עלולה להיות טבועה בנו עד כדי כך שהיא הופכת לחלק מהזהות, לחלק מהנפש." (מתוך הספר)

עלילה ודמויות
חייה השגרתיים של מיה טיבט מתנהלים על מי מנוחות. כמשנה למנכ"ל בחברה לייצור צעצועי מין, כל זמנה מושקע בקריירה. חיי החברה שלה מסתכמים בבילויים עם חברתה טיף ובמערכות יחסים לא מספקות. היא משוועת לגבר שיטלטל את חייה.
כשטיף חברתה הטובה מספרת לה שהיא הגשימה פנטזיה דרך אתר דיסקרטי שם הזמינה אונס מבוים וזה היה הלילה המסעיר ביותר בחייה, מיה מתחילה לתהות האם זה מה שיסעיר את חייה. לאחר התלבטויות רבות והשתעשעות במחשבות, מיה מזינה פרטים ולוחצת 'שלח'.

כעבור מספר ימים היא נכנסת לביתה ובחשכה מקבל את פניה גבר זר, ממש כפי שביקשה באתר. אחרי מין סוער שהדהים אותה, היא מוצאת את עצמה חושבת ללא הרף על הבחור שחצה את כל גבולות תשוקתה, אלא שיומיים אחר כך מפתיע אותה גבר נוסף מחוץ לדירתה. היות והיא הזמינה חוויה אחת, היא עוצרת אותו, באמצעות סיסמה שנדרשה לקבוע באתר. מחשבות רבות מובילות אותה למסקנה שהגבר שהמתין בחשכת דירתה אינו קשור כלל לאתר שממנו הזמינה ותוהה מי הוא.

חייו האומללים של טקס דרקוני הפכו אותו לגבר שהוא: מלא בשנאה, תקיף, אפל ומסוכן. הוא לא יודע לאהוב ואת כל חייו הקדיש לגביית חובות. אחותו התאומה ג'וד היא חלק בלתי נפרד ממנו ומנהלת את חיי שניהם. לנגד עיניהם עומדת מטרה אחת – נקמה. מאבקו הפנימי של טקס, בין נקמה לאהבה מתחיל לערער את תכניותיו, כשהוא מבין שמיה לא חוששת ממנו כפי שקיווה.
מערכת היחסים המקצועית והאישית של השניים שולחת אותם לדרך מפותלת של תשוקה, שקרים ונקמה.

על הספר
זהו ספר יחיד, כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטם של טקס ומיה לסירוגין ונע בין הווה לעבר. כמעט בכל תחילת פרק יש קישור לשיר. העלילה מרתקת וסוחפת, הסצנות חזקות, הופכות קרביים והשפה בוטה, לא מתפשרת. בכל פעם שהסופרת שולחת את הקורא אל העבר, הוא מגלה עוד חלק מהחיים שעיצבו את הדמויות. הספר רווי בסצנות מין מגוונות המשרתות נאמנה את העלילה.

בנימה אישית
הספר הזה הוא כמו בעיטה בבטן. העוצמות המתוארות שם, החיים הקשים בעבר וההתמודדות בהווה, השאירו אותי נטולת נשימה. לאורך כל העלילה נשאבתי למבוך התשוקה של הדמויות וכאבתי את כאבן, ההזדהות איתן הייתה בלתי נמנעת.
לאחר קריאה של 20% בספר דיגיטלי, הגעתי לנקודת האל-חזור, אי אפשר להניח את הספר מהיד.

ספר אפל וסוחף. מומלץ.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר המודפס לחצו כאן, לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן, לסקירות נוספות של מאיה לחצו כאן ולספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>