נקמה מאת נינה ג'י ג'ונס לא דורג.

מאת ליטל לוי

טקס, איש עסקים קר, חווה ילדות לא פשוטה יחד עם אחותו ג'וד. הטראומה מלווה אותם כל חייהם והם נשבעו להמית חורבן והרס על כל המעורבים בפרשה. האחרונה ברשימה היא מיה, וכשטקס מקבל מידע שמיה הזמינה שירות אונס בתשלום, הוא מחליט לנצל את התרחיש ולתפוס את מקומו של האנס. אלא שתוכניתו המקורית מקבלת תפנית שמפתיעה אפילו אותו.

לחייה של מיה נכנס גבר זר שהופך אותם. הוא מאיים עליה, משפיל וסוחט אותה בכל הזדמנות ואין דבר שהיא יכולה לעשות נגדו. אך אחרי הלילה הראשון שלהם יחד, ולמרות הדברים הרעים שעשה לה לאחר מכן, מיה לא מצליחה להתנתק מהגבר שנשבע להרוס אותה.
טקס הוא נפש מעונה המחפשת נקמה. מיה היא אישה תמימה וטובה שעוד לא מצאה את מקומה בעולם. בין השניים יש משיכה שהיא קטלנית עבור כל הסובבים אותם. כשטקס מוצא את עצמו בדרך ללא מוצא עליו לקבל החלטה שתשפיע לא רק על חייו.

דמויות ועלילה
עלילת הספר מאוד מחוספסת ומעוותת מהרבה בחינות. עוד לא החלטתי אם להגדיר את הספר בתור רומן אפל או לא, אבל הוא בהחלט עושה את העבודה כמותחן מתחילתו ועד סופו, עם המון (המוןןןןןןן) סצנות סקס שכלל לא הפריעו לזרימת העלילה.
טקס הוא גיבור מסקרן. על אף אכזריותו והדם על ידיו, אנחנו מגלים נפש שבורה ולא יכולתי שלא להרגיש כלפיו אמפתיה על מה שעבר בחייו.
כלפי מיה היו לי רגשות מעורבים. הערצתי את החוזק שלה לעמוד מול טקס וההשפלה שלו כל פעם מחד. אך למרות זאת, לרוב היה נראה שהיא מנסה לראות את הטוב שלא קיים בו. כאילו הוא רק צריך לתת דרור לרגשותיו ואז הכל יהיה בסדר.

בסך הכל קצב העלילה היה טוב וענייני, נשארתי מסוקרנת לכל אורך הקריאה.
התרגום היה מצוין, מעט טעויות בודדות אך לא מורגשות במיוחד.

לסיכום
תקראו! אתם כל כך הולכים להנות מהחווייה הזאת, שאולי תשאיר אתכם אפילו קצת באופוריה. קריאה מהנה!

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר המודפס לחצו כאן, לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולסקירות נוספות של ליטל לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>