ספארו מאת ליהי שן

882 0
882 0
וואו, איזה ספר. אין לי מילים. ליהי כרגיל מפילה אותי מהכיסא וגורמת לי להחסיר שעות שינה מטורפות ואני פשוט אוהבת כל רגע וכל דף. כיף אדיר.
מאת דנית רז
על העלילה
ספארו, נערת שוליים שגדלה בצד הלא נכון של בוסטון, מובלת בחוסר רצון להתחתן עם טרוי ברנאן, בנו של ראש הכנופיה האירית לשעבר. לטרוי סיפורים מפוקפקים משלו, חרושת שמועות על רציחות אותן ביצע ועל עבודתו כ-“מתקן” בעיות של אנשים עשירים לא מפסיקות להגיע.
היא אינה מבינה מדוע בחר דווקא בה. הילדה הפשוטה מהשכונה עם אבא שתיין ואם שנעדרת שנים. הסודות והשקרים אופפים את שניהם אך לא מונעים את הכימיה המדהימה שנוצרת בין השניים, את התשוקה והרגשות שחודרים כל חומה שבנו סביבם.
 העבר חוזר לרדוף אותם וגורם לקורא להתענג על כל עמוד, לכסוס ציפרניים בשקיקה ולהינות.
על הדמויות
 לספארו יש ביצים של בת יענה, אין לה פחד בעיניים ועם זאת היא בוחרת את המלחמות שלה בקפידה. היא לא נותנת לאנשים להחליט בשבילה. דמות מקסימה ואמיצה עם לב מדהים.
טרוי הוא דמות אפלה, קרה ואכזרית שגורם לכולם לעשות כרצונו ומאיים במיוחד. עם ספארו רואים בו רוך ואכפתיות. הוא עובר תהליך בספר ויוצא ממנו דברים אחרים.
על הכתיבה
יצירת אומנות, ספר שמסיימים תוך כמה שעות בהנאה טהורה, כתיבה מצויינת, סצנות מדוייקות שגורמות לך לחוש בתוך סרט. מושלם.
לסיכום
ספר חובה!! רוצו לקרוא!
לרכישת הספר מאתר ההוצאה. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של דנית לחצו כאן, לספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן
In this article

הצטרף לשיחה