סקסי בטירוף מאת קייטי אשלי

362 0
362 0

ספר סקסי ומשעשע בטירוף!

מאת רינת יגל

אוליביה סאליבן בת ה-30 קיבלה על עצמה לנהל את העסק המשפחתי לאחר מות אביה האהוב – ניהול בית לוויות. בנוסף היא מונתה לחוקרת מקרי רצח בעיירה קטנה שחיה בא מאז ומתמיד.
במקצוע של ליב נוצר רושם שאף גבר לא ירצה לצאת איתה, אך זאת לא הסיבה היחידה, ליב נושאת טראומות מחיי אהבה וסקס עוד מנסיונה המיני הראשון ומנסה להימנע מכל מפגש מיני מאז האחרון מתוך חשש שעלול לקרות הגרוע מכל שוב בחדר המיטות.

שש שנים אוליביה התחמקה ממפגשים מיניים, אך כשהיא נאלצת להשתתף במסיבת הרווקות של אימה,שעומדת להינשא בשנית, בת דודתה ג’יל רוקמת לה תוכנית להתחמק משם לבר מקומי ולנסות לצוד בעיירה אחרת את מזלה.
בבר, עיניה של ליב פוגשות בחתיך המכונה קאצ’ר והניצוץ ביניהם כמעט מידי. קאצ’ר בחושיו הבלשיים, קולט את הסיבה שאוליביה הגיע לבר ומשתף עמה פעולה ומבלי להרגיש הכימיה והתשוקה ביניהם פשוט נוצרת, קולחת ומרגשת.
אוליביה מעולם לא יכולה לדמיין או לחזות שתצמח אהבה גדולה להפך היא בורחת אחרי לילה של סקס מטורף ומשאירה את קאצ’ר מאחור.

מקרה רצח מזעזע את העיירה וכשאוליביה נקראת למקום כחוקרת מקרי רצח היא לא מעלה בדעתה שהבחור מהבר, הסטוץ שלה, מונה לתפקיד חוקר ראשי למקרה.

מתוקף תפקידם אוליביה וקאצ’ר מוצאים את עצמם משתפים פעולה ויוצאים לפענח את תעלומות הרצח וככל שהם מעמיקים בחקירה מספר הגופות עולה.
כך תוך כדי החקירה, הפחד, האימה, מקרים סוריאליסטים, התנסויות חדשות מתפתחת לה אהבה חדשה וחזקה.

על הדמויות:
אוליביה היא דמות חזקה, שנונה ומצחיקה בטרוף. למרות חוסר בטחונה באהבה היא יודעת בדיוק מה היא מחפשת וכשהיא עושה משהו זה על הצד הטוב ביותר. היא כנה וישרה עם הסביבה ועם עצמה ולא עושה הנחות.
הולדן מיינס (קאצ’ר) הוא חתיך הורס שאינו יודע שובע ורגיש בשנות השלושים לחייו המחפש את האחת וכשזאת מגיעה הוא לא מרפה ולא מקבל “לא” כתשובה.
דמויות המשנה בסיפור, ביניהם סבתה של אוליביה ואמה מוסיפים נופך משעשע וסקסי לספר ממש בטעם שגרם לי לא אחת לצחוק אפילו עם הדמויות עצמן.

לסיכום:
ספר קליל, קצר, מצחיק, מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטה של אוליביה.
העלילה אומנם צפויה אך מרעננת. לא היה משבר ביחסים באמצע העלילה אלא התמודדות והארה ואהבתי את זה מאוד.
לא תמצאו כאן אישה חלשה, אוליביה מנהלת את עסקיה ביד רמה, כל מה שהיא חיפשה זאת אהבה שכמעט וויתרה עליה.
אז מה יעלה בגורל החקירה וגורלם של הזוג הסקסי אוליביה וקאצ’ר?

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאןלרכישת הספר הדיגיטלי באתר עברית והספר המודפס באתר הוצאת אופוס

In this article

הצטרף לשיחה