עד נובמבר מאת אורורה רוז ריינולדס לא דורג.

מאת רינת יגל

מי רוצה קצת מאבק "ערפל-אשר"?

עלילה בקצרה

נובמבר בת ה-25 בורחת מחייה בניו יורק, מאמא שאף פעם לא תיפקדה כאם ומארוסה הבוגדני. היא אורזת ונוסעת עם הכלב שאימצה 'ביסט' לטנסי הכפרית ישירות לזרועותיו של אביה ומשפחתו החמה, שהכירה לראשונה כשהגיעה לגיל שמונה עשרה.
בטנסי מובטח לה שקט, בית חם, פינה משלה ועבודה במקצוע שלה במועדון של אביה שם נובמבר נתקלת באשר מייסון, חתיך מסוקס ושתלטן. הכוונות שלהם האחד מהשנייה שונות לחלוטין. בעוד אשר מייסון יודע מראש שנובמבר היא האחת שלו, נובמבר נלחמת בין ראשה שמרחיק אותה ממנו לבין גופה שלא נותר אדיש אליו.

על הדמויות

נובמבר נערה עם קסם אישי, לב רחב, פזורה ונמהרת שמחפשת את הפינה החמה שתמיד חסרה לה בילדותה. היא מנסה להיות עצמאית ודעתנית ולרוב היא מצליחה.

אשר מייסון הוא זכר אלפא שנשים נופלות לרגליו, הוא לעולם לא מתחייב לאף אחת עד שנובמבר נכנסת לחייו. לאשר יש הכל- משפחה תומכת, אוהבת, אחים מגוננים, עבודה טובה ועבר עשיר. כל מה שהוא מבקש לעצמו עתה זה את האישה הנכונה כדי לתת לה מכל מה שיש לו ויותר. "זה מדהים", הוא לוחש, "לדעת שהמטרה שלי בחיים יושבת מולי ממש".

המשפחות הן של נובמבר ושל מייסון משרתות את האוירה בספר ומספקים את ההבדלים בין חייה הקודמים של נובמבר בניו יורק לעומת חייה במחיצתם ועד כמה מוכנים להקריב עבורה מעצמם.

כיצד תצליח נובמבר לנתב את חייה החדשים עם "ערפל-אשר"? עם המון התנצחויות ילדותיות, לעיתים מצחיקות ולפעמים מעייפות.

על הספר

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטה של נובמבר ומידי פעם מנקודת מבטו של אשר. העלילה מהירה מדי ולכן גם לא אמינה במיוחד, הכתיבה מעט ילדותית, בוסרית ופזורה. יש קפיצות בקו החשיבה וכך זה במתבטא בכתיבה. הרומן סקסי, נובמבר ואשר יכולים להיות מאוד מרגשים ויחד עם זאת מאוד נמרחים.

לסיכום

ספר קליל להעביר איתו סופש.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאןלרכישת הספר המודפס לחצו כאן ולרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>