עשי שאזכור מאת סנדרה הבה 5/5 (1)

מאת אליס סנקביץ'

לילה סוער ובלתי נשכח מעיף את ג'קי לקרשים אחרי דחייה ואכזבה מג'וש. היא נעטפת מיד באהבתם של חבריה הנאמנים שתמיד נמצאים שם בשבילה. ג'וש מקבל הזדמנות שנייה לסדר את הדברים עם הבחורה שכל כך עשתה לו טוב, אולם הוא מפספס גם אותה. הוא מתנכר לה, מנסה להשפיל אותה והיא פשוט בורחת. אלא שאז הוא מבין שהוא זקוק לה נורא. ג'וש מחפש את הדרך בחזרה, מבין את הטעות שהוא עשה ומנסה להחזיר את הגלגל. למרות עזרת חבריה יש מתנגדים לא מעטים לקשר הזה, והעבר רודף את שניהם. עקב היותם שתי דמויות מפורסמות יחסיהם עולים לטורי הרכילויות ושם יש אנשים שלא רואים את הקשר הזה בעין טובה.

על הדמויות

ג'קי היא בחורה חזקה, מוכשרת וצנועה. יש לה כושר הכלה וסבלנות ללא גבול. טוב ליבה, נדיבותה ואופייה הנוח אוסף סביבה חברים נאמנים, עמיתים למקצוע שמפרגנים, ואהבת הקהל.
ג'וש הוא שחקן מוערך שפילס את דרכו משפל המדרגה. הוא אינו מהשחקנים שחיים את חיי הסלבריטאיות הרגילים של בחורות מסיבות וסקס. הוא מחפש משפחה, מחפש משמעות.
ברקע הסיפור יש את חבריה הטובים של ג'קי שעומדים לצידה באש ומים. גם כשצריך להכות את מי שפגע בחברתם, הם לא יהססו לעשות זאת.

על הכתיבה

הספר כתוב נהדר. שפה קולחת, רהוטה וזורמת. הפרקים מתחלקים בגוף ראשון מנקודת מבטם של הדמויות.

לסיכום

ספר שיש בו הכול. מתח, סקס, אהבה, חברות אמיצה והקרבה. הסיפור נהדר, העלילה סוחפת ואין רגע דל. בכיתי, צחקתי ומאוד מאוד אהבתי. וכמו כל ספר שאני יודעת שיעשה לי מחסום קריאה, פשוט התחלתי אותו שוב מהתחלה.
ספר מושלם.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>