עשר נשימות קטנות מאת קיי.איי טאקר

354 0
354 0

“אהפוך אותך לשלמה שוב, קייסי, אני מבטיח לך שזה מה שאעשה” (טרנט).

מאת רינת יגל

תאונת דרכים טרגית משנה את חייה של קייסי מהקצה אל הקצה. היא מאבדת את אביה, אמה, חברתה הטובה ביותר ג’ני ואת החבר שלה בילי. קייסי נפגעה קשות אך שרדה.
היא ואחותה ליבי נשארות בחזקתם של הדודים שלה. ארבע שנים מאוחר יותר כשקייסי בת 20 וליבי בת 15 הן עוזבות בלי הודעה מוקדמת את מישיגן ועוברות למיאמי. קייסי רוצה את הטוב ביותר עבור אחותה היחידה, וזה יקרה רק אם תרחיק אותה מהתנהגותו של דודם ולדאוג שתגיע ללימודים גבוהים ולא כפי שהיא וויתרה עליהם.

הן מגיעות למיאמי, חדשות בעיר זרה ומוכנות לקבל רק את הטוב. הן פוגשות בשכנה מקסימה, סטורם, ובביתה הקטנה, מיה.
קייסי פוגשת בשכן החתיך, טרנט אמרסון, מהדירה הצמודה שמצליח לערער את שיווי משקלה להפתעתה דווקא הוא יודע כיצד למוטט את אט, אט את החומות שבנתה סביבה תקופה ארוכה ובליבה היא שמחה לקבל עתיד טוב יותר.

אך ככל שהיחסים בין קייסי לטרנט מתקדמים וככל שטרנט מקשיב ושומר על קייסי ועל אושרה כך נחשפים סודות שמתחילים להעיב על אושרם. העבר מצליח להתחקות ולנשוף שוב על עורפה של קייסי.

האם קייסי תצליח שוב להתגבר על זכרונות העבר, האם טרנט יצליח לעמוד בהתחייבותו לשמור את קייסי שלמה ומאושרת?

על הדמויות
קייסי היא דמות חזקה למרות כל העבר שלה, יש לה אופי והיא יודעת מתי לעצור, מתי לחזור ולעמוד על שתי רגליים ולדבוק בכך.
ליבי אחותה הצעירה, טובה, מלאת נתינה, נאמנה ומצליחה למתן את קייסי ברגעי משבר או מעידה.
סטורם שכנתם, דמות בוגרת שעוזרת תרתי משמע ליצור תחושה של שייכות והשתקעות במקום המגורים החדש לקייסי וליבי.
טרנט החתיך ההורס, חשבתי שאני יכולה לשקוע לתוך עיניו הכחולות והגומות העמוקות שלו. דמות מעוררת הערצה. למרות השלדים שמחביא עמוק בתוכו הוא מנסה להתרומם ולתקן. פשוט להתאהב בו.

על הספר
הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטה של קייסי. הספר מחולק לפרקים וקיבל כותרת מתאימה לפי קצב התפתחות העלילה ואהבתי את זה מאוד. הספר מתורגם וערוך טוב.

אז למה אתן מחכות? 10 נשימות עמוקות ספר מלא ברגשות, חמלה, אמפתיה ואהבה.

לרכישת הספר מאתר ביבוקס לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה