קרנג' 1 הסיפור שלנו מאת לזלי ג'ונס (סוקרת: אילור צבר סטולרו) לא דורג.

מאת אילור צבר – סטולרו

על הספר שמעתי דברים טובים ובכל מקום אפשרי הבטיחו שאתרגש ושלבי ישבר, אך בפועל הייתי מתוסכלת מאוד.

על העלילה

ג'ורג'יה ריי לייטון, בקיצור ג'ורג', התאהבה בשון מקרת'י בגיל 11. מהרגע בו נחו עיניו על תחתוניה המנוקדים הם ידעו כי האהבה שלהם היא הדבר האמיתי.

שון מצא סיבות לברוח ממשפחתו ובילה את מרבית זמנו בבית משפחת לייטון. הוא ואחיה של ג'ורג'יה, הקימו להקה שמהר מאוד צברה פרסום בעולם, דבר שהוביל לשימוש בסמים קשים, אלכוהול, נשים ושאר ירקות.

מעשה בלתי נסלח משנה את הכל וג'ורג'יה מוצאת את עצמה שבורת לב ומחליטה שהיא בונה חומות סביב לבה ולא תיתן לאף אחד גישה.

על הספר

היו לי ציפיות גבוהות מהספר אך הוא אכזב אותי מאוד. הרגשתי שהעלילה סתם נמרחת על כל השנים האלה, שטחית מאוד והדמויות, בעיקר של ג'ורג'יה, ילדותיות ועם עומק של בריכת ילדים. אמנם דמותה של ג'ורג'יה הייתה צעירה בתחילת העלילה, אך לא הרגשתי שום שינוי והתבגרות בדמותה כשהשנים התקדמו.

לא נהנתי מהקריאה וסיימתי את הספר רק בגלל הרצון להבין על מה היה הבאז סביבו. הסוף שהיה אמור להותיר אותי המומה וכאובה לא גרם לי להרגיש כך, אפילו לא קצת.

השפה בספר הייתה ירודה מאוד לדעתי והתרגום קלוקל ומלא בסלנגים שהיה ניתן לנסח אחרת, לדוגמא: "נראה שהוריי טחנו לאחיי שוב ושוב שאסור בשום פנים ואופן", "חיה בסרט", "עצרתי בפוקס מונית" ועוד.

זהו ספר ראשון מתוך דואט.

סיכום

במילה אחת- אכזבה.

 מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן ולסקירות נוספות של אילור לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>