קשרים נסתרים וסיכה קלטית מאת רבקה סאסי

463 0
463 0

מאת דנית רז

על העלילה
אחרי גירושים מכוערים וילדה שבגרה מחליטה גבריאלה ינאי לתת לעצמה מתנה- טיול לסקוטלנד לעיירה קסומה שליבה מושך אותה אליה. היא לא יודעת להסביר למה אך המקום מהלך עליה קסם והיא נקשרת לאנשי המקום החביבים שפותחים את ביתם וליבם אליה ומתאהבת באלכסנדר מקלין. נורות האזהרה נדלקות כשהיא מבינה שהיא מבוגרת ממנו והבנות נופלות לרגליו.

אלכס הוא גבר פרימיטיבי, יהיר וקשוח שמצהיר שגבי שייכת לו, אחרי כישלון צורב מהעבר הוא לא שש להיקשר. אך, הוא נותן את ליבו וכל כולו לגבי שמטריפה את דמו.
לגבי יש קשרים נסתרים בכפר הזה הקשורים לסבתה וימי הבריטים בארץ והם מתגלים לאט.

על הדמויות
גבריאלה היא אשה חזקה, עומדת על שלה, מאפשרת לדברים לקרות לה ופתוחה להזדמנויות. היא חברה, אמיצה ופותחת את ליבה לחבריה החדשים ולאלכס

אלכס הוא גבר פרימיטיבי “איש המערות” שתובע בעלות על גבי ורוצה שהיא תלך לפי רצונו אך הוא מגן עליה ודואג שיהיה לה טוב.

מה חשבתי על הספר
הספר אכן מתאר את יופיו של הכפר בסקוטלנד, התיאורים ציוריים ומאפשרים לדמיין את המקום, האהבה שמתפתחת בין השניים מעניינת ונכונה.

מה שגרם לי לעזוב את הספר השני זה שיש בו תיאורים רבים, העלילה מלאה ביותר מידי פרטים, תככים סודות ומזימות שהתישו אותי. לא הצלחתי לחבר את הדברים ואת כוונת המחברת.
ספר לקוראות שאוהבות רומן בארץ לא מוכרת עם קשרים משפחתיים מהעבר עם הרבה תככים ומזימות.
אני לא התחברתי לצערי.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר מאתר ביבוקס לחצו כאן, לסקירות נוספות של דנית לחצו כאן ו-לספרים נוספים של הסופרת

In this article

הצטרף לשיחה