שבויה באהבה מאת אלונה ירדן (סוקרת: אילור צבר סטולרו) לא דורג.

מאת אילור צבר-סטולרו

לעיתים קרובות האהבה מסנוורת אותנו וגורמת לנו שלא לראות דברים מסוימים, אך מה קורה כשהראייה מתחדדת לבסוף ואנו מבינים שאיבדנו את דרכנו.

על העלילה

נקודת התפנית בחייה של יעלי היא ביום בו פקחה את עיניה בבית החולים. לאחר שפגשה בפרופסור מתן רוזן מנהל המחלקה, היא מחליטה שמשימתה היא לכבוש את ליבו.

פרופסור מתן רוזן, נשוי לעבודתו והקריירה שלו היא בעדיפות ראשונה. הוא גם מבהיר זאת ליעלי שלא רואה בדבר זה מכשול אלא אתגר.

השניים פוצחים ברומן סוער שמביא את שניהם לשיאים חדשים, אך האם הכל באמת כפי שהוא נראה כלפי חוץ? האם מה שיש ביניהם זאת אהבה אמיתית?

על הספר

הספר מסופר מנקודת מבטה של יעלי ובגוף ראשון.
יעלי אוהבת לפלרטט, לצחוק ולהנות מהחיים ויש לה פה חצוף. מתן לעומתה אינטנסיבי ורציני עד כאב וכך גם מערכת היחסים שמתפתחת ביניהם. למרות סימני האזהרה הראשונים שמופיעים לנגד עיניה, היא מתעלמת מהם ובטוחה באהבתו אליה.

יעלי עוברת תהליך חשוב עם מוסר השכל ותובנות רבות. עם הזמן היא מאבדת חלקים מעצמה במערכת היחסים הזאת. היא משתנה לבלי היכר ולבסוף אינה מזהה את עצמה.

קל היה לי להתחבר לעלילה ולסיפורה של יעלי ואני מאמינה שגם נשים אחרות ירגישו כמוני. לא אפרט יותר מכך על מנת שלא לתת ספויילרים למי שטרם קראה.

סיכום

עלילה טובה עם מסר חשוב. אל תפספסו אותו.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>