שבויה באהבה מאת אלונה ירדן (סוקרת: אליס סנקביץ) 5/5 (8)

מאת אליס סנקביץ'.

הרבה אוויר צריך לקחת אחרי שמסיימים את הספר הזה. הפתעה מרגשת, ומעוררת התפעלות מביאה אלונה.

יעל הכירה את פרופסור מתן רוזן בנסיבות לא רגילות. היא הייתה מאושפזת והוא היה הרופא המטפל. פגישות ליליות שהוא יזם הביאו אותם למערכת יחסים הדוקה שבתחילה הייתה גאוות משפחתה וחברותיה. לאט לאט התגלה פרצופו האמיתי של הפרופסור. הוא פשוט שבה את נשמתה. חייה היו שלובים בחייו בצורה הדוקה וסבוכה והוא הצליח לשנות את יעל החזקה והנחושה לבחורה שמנסה לרצות והולכת בין הטיפות. מבחורה עצמאית וחרוצה היא הופכת לעקרת בית משועממת ובסופו של התהליך היא מחפשת את הדרך לעצמה בחזרה.

על הדמויות

לא היה לי קל עם יעל. התחלתי עם אמפטיה, עברתי לכעס נוראי ובסוף גם ריחמתי עליה. חכמתה ועצמאותה היו בניגוד להתנהגותה בהמשך.
פרופסור רוזן התחיל כמטוס פנטום וסיים כמטוס ריסוס. עבודתו, מעמדו הרם ונימוסיו היו לעילא ולעילא. חוסר בטחונו ודרישתו לכבוד מצד שני, עוררו קצת רחמים , אולם אלה עברו מהר מאוד לרגש כעס נוראי וגועל. רהיטות דבריו ונימוקיו לא פעם השאירו אותי בפה פעור.

על הכתיבה

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבטה של יעל. הכתיבה נהדרת, זורמת ורהוטה.

לסיכום

היו רגעים ששאלתי את עצמי איך מגיעים למצב כזה. אני לא רוצה להרחיב ולרדת לפרטים כדי לא לכתוב ספוילרים. אני רק יכולה לומר שאי אפשר להניח את הספר מהיד. אי אפשר לדמיין איך דמויות משתנות והופכות למשהו שונה לגמרי תוך כדי העלילה ולא לתהות איך זה יכול להיות. אבל זה קורה, וזה קורה הרבה. אלונה נגעה פה בנקודה כואבת ולקחה אותה בעדינות לסיפור מדהים ולספר מרגש.

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>