שבורה מאת וילאו וינטרס (סוקרת: אליס סנקביץ) לא דורג.

מאת אליס סנקביץ'

מתוך ויקיפדיה: תסמונת סטוקהולם היא תופעה שבה אנשים המוחזקים בכפייה בידי זרים, מפתחים כלפיהם וכלפי האידיאולוגיה שבשמה הם פועלים, הזדהות נפשית, אהדה ואמפתיה.

חייה של אוליביה בל השתנו כשיום אחד היא הייתה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. תוך כדי חיפוש עבודה היא עדה לרצח ונחטפת על ידי הרוצח. החוטף שלה מביא אותה לאימון בבית שנועד להכשיר אותה להיות שפחת מין. כללים, איסורים ועונשים מוטלים עליה והיא חסרת אונים. כל ניסיון להתנגדות יגרור עונש. החוטף שלה הוא למעשה שוטר סמוי שמסתיר את זהותו מתוקף תפקידו ונחוש לרכוש את אמונה ולהכשיר אותה בצורה הטובה ביותר כדי שמטרתו לא תיפגע. עולם שלם של מין לא שגרתי, קשירות וכאבים מרחף מעליה וכשחולפים הימים היא מגלה שהיא מתאהבת בחוטף שלה ותעשה הכול כדי לרצותו.

"הוא אמר שיהיה עליי להיות מושלמת עבורו, ואם אהיה מושלמת הוא יעניק לי את חירותי". 

על הדמויות
אוליביה בל הייתה סטודנטית רגילה שטוותה חלומות ללימודים וחיים שגרתיים. ברגע שהגורל שלה התהפך היא ניסתה למצוא את האיזון. בחכמה וברגישות היא מנסה לנהל את חייה בחזרה למקומם. היא למדה להיות מושלמת עבור החוטף שלה…

קייד נקלע לתקרית שהשליכה לחיקו את הזדמנות חייו למצוא את הרעים. נחישותו ודבקותו במטרה מעוורת אותו והוא מנסה לתפוס במקל בשני הקצוות. מצד אחד הוא רוצה להיות טוב בעבודתו ומצד שני הוא מנסה להיות אנושי. אוליביה מערערת אותו אבל הוא גם לא יכול להתכחש למשיכה המטורפת שעוברת ביניהם.

לסיכום
הספר זורם, מותח וסקסי.

לרכישת הספר מאתר ההוצאה. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה) ולסקירות נוספות של אליס לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>