שני צדדים לאמת מאת קיי. איי. טאקר

601 0
601 0

“הרסתי את חייה ובעקבות זאת נלכדתי בשובל חייה.
כעת אני מבין שזה בדיוק המקום בו אני אמור להיות.”

מאת אילור צבר – סטולרו

לקול ריינולדס יש חיים טובים. הוא שחקן פוטבול מוערך בקרב חבריו לקבוצה, מתגורר עם חברו הטוב ביותר, לומד בקולג’ ויש לו חברה שאותה הוא אוהב.

החלטה גורלית אחת משנה את חייו לעד. כשקול מגיע למסיבה עם חבריו הטובים ומשתכר הוא לא מתאר לעצמו כיצד הלילה יסתיים כאשר הוא מוסר את המפתחות לחברו הטוב שגדל עמו, סשה.

לאחר תאונת דרכים קשה בה שישה אנשים נהרגים, קול צריך להמשיך בחייו עם תחושות האשמה והמבטים המאשימים שננעצים בו בכל מקום אליו הוא הולך. המשפחה שלו מתפרקת והוא עצמו כבר לא מזהה את מי שהוא באמת.

קול מחליט לשנות את חייו ולנסות להמשיך הלאה, הוא נפרד מחברתו, עוזב את הלימודים ומחליט לשנות את שמו לטרנט אמרסון. אך הוא לא יהיה שלם עד אשר יקבל את סליחתה של בחורה אחת- קייסי קלירי.

על הספר

הספר מתאר את החלק שקדם למפגש בין טרנט לקייסי בספר ‘עשר נשימות קטנות’ ומומלץ שלא לקרוא אותו ראשון. חשוב להדגיש שזהו לא אותו ספר מנקודת מבט שונה אלא סיפור שונה לחלוטין.

קול/טרנט הוא בחור שעבר טראומה לא קלה אך הוא מנסה להמשיך בחייו למרות זאת. למרות ניסיונות משפחתו וחבריו לגרום לו להרגיש טוב ולהחזיר אותו לתלם הם אינם מצליחים. קול זקוק למרחב נשימה מהם ומרגיש כי עליו למצוא את הדרך שלו בעולם. תיאור האבדן והכאב שחווה מרטיט את הלב ומאפשר להזדהות עם דמותו.

לסיכום

ספר מרגש שמשקף כיצד הצד השני מרגיש. כמו שנאמר- לכל מטבע יש שני צדדים.

לרכישת הספר מאתר ביבוקס לחצו כאן. מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של אילור לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה